Post by omegasportz » Tue Feb 22, 2022 4:20 pm

Здравейте! Имам следното питане - когато имам продукт с опции искам в продуктовият каталог да се показва, че продукта има опции ( покажи варианти, виж варианти - нещо от този сорт ) където когато влезе човека, да си избере нужното и да закупи. Използвам последната версия на OpenCart с Journal.

Ако може някой да помогне, ще му бъда страшно благодарен!

Newbie

Posts

Joined
Sat Sep 05, 2015 12:09 pm

Active Member

Posts

Joined
Wed Sep 30, 2020 7:58 pm

Post by 3dwebdesign » Wed Feb 23, 2022 4:45 pm

@omegasportz - От въпроса ви изобщо не се разбира какво искате да направите и къде. Дайте повече инфо.

Newbie

Posts

Joined
Fri Sep 04, 2020 7:07 pm


Post by omegasportz » Fri Feb 25, 2022 9:48 pm

Когато имам продукт с опция за избор към клиента, желая продукта когато се разглежда на началната страница, в магазина - да не се вижда Default Price.
- Ако има опции да пише - Избери опция или нещо сходно.
- Вътре когато влиза в продукта - да се виждат опциите и тогава да му показва цената на продукта.
3dwebdesign wrote:
Wed Feb 23, 2022 4:45 pm
@omegasportz - От въпроса ви изобщо не се разбира какво искате да направите и къде. Дайте повече инфо.

Newbie

Posts

Joined
Sat Sep 05, 2015 12:09 pm

Post by 3dwebdesign » Mon Feb 28, 2022 2:08 pm

Не само в Журнал, в никоя тема и в никое приложение не съм виждал подобно нещо. Правихме нещо подобно за 2-ма клиента, но с други проверки и други текстове (има го-няма го в наличност) - да показва "избери вариант" е леко безсмислено, защото ако продукта има опции, то така и така от заглавната страница покупка не се позволява, а препраща към страницата на продукта.

Трябва ръчна модификация на кода на темата, може да се направи. Но тоя Журнал вече не е Опънкарт, забранено е да се постват въпроси за него - всичко за него отнасяйте само в техния официален сайт, защото види ли го модератор, ще ви изтрие темата. Инфо: viewtopic.php?f=2&t=221926

Newbie

Posts

Joined
Fri Sep 04, 2020 7:07 pm

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 144 guests