Page 1 of 1

Special startdatum en einddatum voor klant zichtbaar

Posted: Wed Dec 26, 2018 3:51 am
by seagull
Bij de speciale aanbiedingen geef je b.v. in "geldig van 17/12/2018 tot 31/12/2018". Dit is zichtbaar in de admin. backend, maar niet voor de klant.
In mijn zoektocht naar een oplossing kwam ik allerlei geavanceerde mogelijkheden met teller tegen. Geen enkele functioneert echter in de combinatie OC 1.5.4.1 en Shoppica 2. De mogelijke oplossing hoeft wat mij betreft niet moeilijk of geavanceerd te zijn, maar gewoon simpel voor de klant zichtbaar (is mijn weten zelfs in Belgiƫ verplicht).
Wie kent een dergelijk module/extensie of weet een oplossing.

Re: Special startdatum en einddatum voor klant zichtbaar

Posted: Wed Dec 26, 2018 7:42 am
by victorj
Net even gekeken in een standaard 1.5.4.1 winkel.
een special price wordt wel weer gegeven, maar zonder datum.

wel een mod gevonden die de datum toevoegd

https://www.opencart.com/index.php?rout ... load_id=29

Re: Special startdatum en einddatum voor klant zichtbaar

Posted: Thu Dec 27, 2018 10:22 pm
by seagull
Het probleem is in dit geval ook weer het thema Shoppica 2, waardoor allerlei modules en vqmods op dit gebied aangepast moeten worden. Dus ook voordat je iets extra's koopt eerst de developer vragen of de module/extensie/vqmod samenwerkt met stoppica 2.