Post by rene_oc » Sun Dec 13, 2015 5:27 am

Goeiedag beste mensen,
Ben pas met opencart aan de slag, fantastisch product.
Gebruikte vroeger x-cart maar door licentiewijzigingen en het steeds maar groter groeien van die source ( = trager eindproduct) ben ik overgestapt naar opencart. (tot nu toe geen spijt van)
Ik ben momenteel aan het testen met paypal om creditcards als betaaloptie te kunnen bieden, dit kon ik vroeger nl. ook en werd veel gekozen.
Nu heb ik het idee dat Paypal niet alleen de namen van zijn producten heeft gewijzigd maar ook functionaliteit.
Ik loop momenteel tegen de situatie aan dat mijn klant bij het afrekenen eerst een Paypal account moet hebben / aanmaken voordat met een Creditcard betaald kan worden.
Herkent iemand dit of zijn er settings/opties om dit te voorkomen?
Een paypalaccount moeten hebben voor cc is nog erger als het overal akkoord moeten geven voor cookies.

Newbie

Posts

Joined
Sun Dec 13, 2015 5:15 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests