Post by Agit » Thu Sep 17, 2015 7:59 pm

Öncelikle Türkçe dil dosyaları için teşekkür ederiz Ekrem Bey.
virgotch wrote:türkçe versiyonlar için tsk ederiz peki internet magaza için 1.5.6.4 versiyon ve 2.0.2.0 arasinda hangisini onerirsiniz ? en kararlı ve sorunsuz guvensiz versiyon sizce hangisidir ? opencart nerdeyse her ay yeni bir release cıkartmaya basladı ve acık kaynak olmaktan cok daha cok ticariye donusuyor.
Merhaba her zaman son güncel versiyonu kurmanız performans ve güvenlik açısından daha iyidir.

1.5.x'ten 2.x e geçişte bazen beklemek gerek buglar çıkabiliyor 2.x çıkalı baya oldu yeni versiyonları çıktı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Software Developer | PHP | Python | Javascript | C# | Node JS | Integration

Newbie

Post by eka7a » Thu Oct 08, 2015 12:07 am

OpenCart v2.1.0.1 Türkçe versiyonu indirme bağlantıları ilk mesaja eklenmiştir.

Windows 11 Pro Digital License Key

Active Member

Location - Türkiye

Post by endorfin » Fri Mar 31, 2017 3:05 pm

Merhaba,
Benim şöyle bir sorunum var, yardımcı olabilir misiniz? Belirttiğiniz şekilde dosyaları sisteme ekliyorum ve admin panel içerisinden de Türkçe dilini ekliyorum. Buraya kadar sorun yok. Ancak Türkçe dilini sisteme eklediğimde ve siteye girdiğimde Gösterilecek bir şey yok şeklinde bir yazı çıkıyor ve başta slider olmak üzere birçok kısım görüntülenmiyor. Türkçe dilini kapalı konuma getirirsem sorun düzeliyor ama bu seferde örneğin kategori eklemek istediğimde Türkçe dili kapalı olduğu için eklenen kategoriyi göstermiyor. Ne yaptıysam çözüm bulamadım. Bi el atarsanız sevinirim :)

Newbie

Post by eka7a » Sat Apr 01, 2017 10:29 pm

endorfin wrote:
Fri Mar 31, 2017 3:05 pm
Merhaba,
Benim şöyle bir sorunum var, yardımcı olabilir misiniz? Belirttiğiniz şekilde dosyaları sisteme ekliyorum ve admin panel içerisinden de Türkçe dilini ekliyorum. Buraya kadar sorun yok. Ancak Türkçe dilini sisteme eklediğimde ve siteye girdiğimde Gösterilecek bir şey yok şeklinde bir yazı çıkıyor ve başta slider olmak üzere birçok kısım görüntülenmiyor. Türkçe dilini kapalı konuma getirirsem sorun düzeliyor ama bu seferde örneğin kategori eklemek istediğimde Türkçe dili kapalı olduğu için eklenen kategoriyi göstermiyor. Ne yaptıysam çözüm bulamadım. Bi el atarsanız sevinirim :)
Türkçe dilini ekleyip aktif ettikten sonra admin panelinden kategori vb şeyler için Türkçe karşılığını girmelisiniz.

Windows 11 Pro Digital License Key

Active Member

Location - Türkiye

Post by Dionysus007 » Fri Mar 23, 2018 9:10 pm

Merhabalar opencart da yeniyim burada sunduğumuz kurulum dosyalarından tam sürüm kurdum fakat eklenti marketinde kurma ve indirme işlemi yapamıyorum tüm api ve SSL ayarlarını yaptım yardımınıza ihtiyacım var

Newbie

Post by vantopc » Wed Dec 30, 2020 1:45 am

OpenCart v3.0.3.2 Türkçe , Bu versiyonu kullanıyorum, çok memnunum.

Newbie