Post by avramalex111 » Sat Jul 11, 2015 2:05 pm

Librarie online:
Last edited by avramalex111 on Thu Dec 05, 2019 11:05 pm, edited 1 time in total.

Newbie

Posts

Joined
Tue Jun 23, 2015 12:12 am

Post by mariuscatalin » Wed Aug 05, 2015 3:25 am

Salutare! Detin un site pe opencart de aproximativ 3 luni. L-am facut cu o firma "de top" din Bucuresti. Am ales un pachet maxi, gandindu-ma ca voi primi un site functional. Din nefericire, a trebuit sa verific singur timp de aproximativ trei saptamani, o luna, sa le dau telefoane pentru o multime de probleme si multe lucruri banale, ce tin de finete si design. Mi-au recomandat sa aleg varianta opencart, pentru ca este ce-a mai buna platforma... sincer, va dau cuvantul meu, ca la un moment dat i-am sunat, le-am cerut sa stearga tot ce au facut si ma gandeam ca am pierdut banii si timpul investit. Doar in acel moment, au inceput sa verifice si sa rezolve problemele. Am ajuns sa visez si noaptea bug-uri... Ma intreb, daca un cofetar isi doreste un site si merge la o firma "de top" romaneasca, cel mai probabil se va alege un un site nefunctional si cu un banner "deosebit" asa cum am "primit" si eu, desi pachetul maxi include si asa ceva. Ori de cate ori ceream ceva legat de functionalitatea optima a unui site (cu proiectul in lucru), mi se spunea: "Pai daca nu ai cerut si tu de la inceput"... Povestea-i lunga, dar ma opresc aici si va rog, sa ma indrumati catre o persoana sau o firma care sa ma sustina cu administrarea. Necesitatile ar fi pentru incarcarea de fisiere feed, generarea de feed-uri pentru anumite site-uri si cateva detalii pe design. Va multumesc!

Newbie

Posts

Joined
Wed Aug 05, 2015 2:28 am

Post by mariuscatalin » Wed Aug 05, 2015 3:28 am

Salutare! Detin un site pe opencart de aproximativ 3 luni. L-am facut cu o firma "de top" din Bucuresti. Am ales un pachet maxi, gandindu-ma ca voi primi un site functional. Din nefericire, a trebuit sa verific singur timp de aproximativ trei saptamani, o luna, sa le dau telefoane pentru o multime de probleme si multe lucruri banale, ce tin de finete si design. Mi-au recomandat sa aleg varianta opencart, pentru ca este ce-a mai buna platforma... sincer, va dau cuvantul meu, ca la un moment dat i-am sunat, le-am cerut sa stearga tot ce au facut si ma gandeam ca am pierdut banii si timpul investit. Doar in acel moment, au inceput sa verifice si sa rezolve problemele. Am ajuns sa visez si noaptea bug-uri... Ma intreb, daca un cofetar isi doreste un site si merge la o firma "de top" romaneasca, cel mai probabil se va alege un un site nefunctional si cu un banner "deosebit" asa cum am "primit" si eu, desi pachetul maxi include si asa ceva. Ori de cate ori ceream ceva legat de functionalitatea optima a unui site (cu proiectul in lucru), mi se spunea: "Pai daca nu ai cerut si tu de la inceput"... Povestea-i lunga, dar ma opresc aici si va rog, sa ma indrumati catre o persoana sau o firma care sa ma sustina cu administrarea. Necesitatile ar fi pentru incarcarea de fisiere feed, generarea de feed-uri pentru anumite site-uri si cateva detalii pe design. Va multumesc!

Newbie

Posts

Joined
Wed Aug 05, 2015 2:28 am

Post by bravoshop » Tue Sep 15, 2015 5:37 pm

Magazin Online cu de toate
http://www.bravoshop.ro/

New member

Posts

Joined
Mon Sep 07, 2015 1:52 pm

Post by mavro » Fri Mar 25, 2016 5:46 pm

Salutare,
Sunt incepator si incerc sa fac un magazin, mi-a placut modelul de la bravoshop, ma refer la categoriile pe vericala si subcategoriile care se expandeaza in dreapta; ma poate ajuta cineva cu un sfat? Multumesc!

Newbie

Posts

Joined
Fri Mar 25, 2016 5:21 pm

Post by goio » Sat Apr 09, 2016 10:09 pm


New member

Posts

Joined
Sun Feb 01, 2015 6:25 am


Post by aviatel » Sat Apr 09, 2016 11:38 pm

acest template e free ? imi place cum sunt produsele in pagina, fara chenar de separatie intre ele..

versiunea 2.2 de OC e stabila ?

New member

Posts

Joined
Sun Feb 10, 2013 4:15 pm

Post by asistentu » Mon Apr 11, 2016 8:39 pm

www.absoftware.ro - magazin vanzare software.

New member

Posts

Joined
Thu Jan 30, 2014 12:58 am


Post by ionutreign » Sun Apr 17, 2016 10:41 pm

www.artelectrotech.ro - instrumente de scris premium

Newbie

Posts

Joined
Sun Mar 20, 2016 9:11 pm

Post by asistentu » Thu Aug 04, 2016 7:22 pm

www.bestcases.eu - CaseLabs Official European Distributor

New member

Posts

Joined
Thu Jan 30, 2014 12:58 am


Post by asparcilius » Wed Dec 21, 2016 4:51 pm

onili.ro - facut de la 0. nu este finalizat

Newbie

Posts

Joined
Mon Jun 22, 2015 10:43 pm

Post by opencartromania » Wed Dec 21, 2016 5:59 pm

Salutare!

Dle. @asparcilius, definiti va rog putin expresia:

"onili.ro - facut de la 0. nu este finalizat" ?

Mult succes!

User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Sep 25, 2013 9:26 pm


Post by asparcilius » Wed Dec 21, 2016 6:39 pm

@opencartromania
Salut
Desing-ul facut de la 0 , practic am luat un template care nu arata deloc asa si m-am folosit de ce ofera acel template(funtionalitati) dupa am facut design-ul actual.

Newbie

Posts

Joined
Mon Jun 22, 2015 10:43 pm

Post by opencartromania » Wed Dec 21, 2016 7:58 pm

Salutare!

Daca template-ul/thema journal-ul a fost scris/modificat de dvs, atunci, MA INCLIN!

Success!

User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Sep 25, 2013 9:26 pm


Post by asparcilius » Wed Dec 21, 2016 8:23 pm

Da a fost modificat de mine ;D ;D . Multumesc

Newbie

Posts

Joined
Mon Jun 22, 2015 10:43 pm

Post by haineselectro » Tue Mar 21, 2017 11:25 pm

Salut tuturor!

https://haineselect.ro Sper ca va place :)

Newbie

Posts

Joined
Tue Mar 21, 2017 11:14 pm

Post by leinto87 » Mon Aug 14, 2017 2:17 am

Salutare, de curand am lansat acest site online. Ce parere aveti?
https://herby.ro

Newbie

Posts

Joined
Sat May 23, 2015 12:18 am

Post by bogdan@selfprint.ro » Fri Oct 27, 2017 12:57 am

Salutare,
După câteva zeci de mailuri și câteva zeci de telefoane am încheiat colaborarea cu ”o mare firmă” din București. M-am dat bătut, am renunțat la câteva sute de euro și am șters tot ce aveam de la ei pe server.
Am decis sa încerc să fac ceva singur și acum am https://www.selfprint.ro/
Pe parcurs am avut ceva probleme, dar am reușit să mă descurc.
Mai am ceva erori pentru care încerc să găsesc pe cineva care sa ma ajute sa le rezolv (contra cost), poate este cineva interesat.


Posts

Joined
Wed Jul 12, 2017 3:20 am

Active Member

Posts

Joined
Fri Aug 17, 2012 5:39 pm

Post by asistentu » Tue Apr 17, 2018 5:28 am

www.pc-home.ro - Magazin vanzare pc, laptop, servere si imprimante second hand si refurbished.

New member

Posts

Joined
Thu Jan 30, 2014 12:58 am

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests