Post by opencartromania » Wed Jun 08, 2016 12:27 am

Salutare!

Am terminat de implementat modul de transport Nemo Expres - MyAWB.

Pentu cei interesati va stam la dispozitie, pe privat.

Cele bune!

User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Sep 25, 2013 9:26 pm


Post by cdan » Tue Jun 14, 2016 7:35 am

Salut, cu ale mele ce se mai aude?

New member

Posts

Joined
Thu Jul 09, 2015 7:59 pm

Post by opencartromania » Tue Jun 14, 2016 3:55 pm

Salut Dan!

Ne vom auzi cu siguranta aceasta saptamana!

O mica prezentare Video:

https://www.youtube.com/watch?v=QzMrHK-vJE4

Stima

User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Sep 25, 2013 9:26 pm


Post by ALLUR » Thu Nov 01, 2018 11:39 pm

Salut,
Vreau sa integrez Nemo in site-ul meu opencart. Exista niste instructiuni clare cum se face acest lucru? In filmuletul acela este deja facut totul.

Am API key si tot ce trebuie.

Multumesc!

Newbie

Posts

Joined
Thu Nov 01, 2018 11:35 pm

Post by medvi » Sat Nov 10, 2018 8:26 am

Da, este facut totul dar de cineva !!! Intrebarea este cat costa acel facut de acel cineva? Dar daca aveti deja API este rezolvat 99%. Succes :)

Image
If you have any questions or want solutions to your problems, please email: support@medvicompany.ro


Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 04, 2015 12:29 am
Location - Bucuresti

Post by inactiveaccount9912 » Wed Nov 21, 2018 11:58 pm

Buna Ziua,

Multi utilizatori fac aceasta confuzie. Cand cei care va ofera un serviciu web spun ca au un api si ca puteti muta munti, ce omit cateodata sa va spuna este ca aveti nevoie de un consumator pentru acel api in aplicatia dvs. O extensie/program/aplicatie care o sa interactioneze cu api-ul lor si o sa integreze metodele/interfetele puse la dispozitie.

Sunt curieri care ofera si extensii pentru opencart gata facute ce utilizeaza aceste api-uri insa majoritatea implementarilor sunt buggy sau out of date. Sunt sanse sa nimeriti un curier care are totul gata, dar si atunci este posibil sa aveti nevoie de un developer pentru instalare si teste.

Incercati sa contactati initiatorul topicului, poate are extensia si pentru versiunea dvs de opencart sau poate este disponibil sa o actualizeze pentru dumneavoastra.

Expert Member

Posts

Joined
Fri May 14, 2010 2:36 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 94 guests