Post by Bohous » Wed Feb 11, 2015 1:48 pm

Stalo se někomu, že se za cenou dobírky nezobrazuje symbol "Kč"? Zkusil jsem nainstalovat verzi 1.5.6.4 a dělá mi to na default šabloně.

New member

Posts

Joined
Sat Mar 09, 2013 2:29 am

Post by peska.honza » Tue Mar 24, 2015 5:32 am

hawkey wrote:Ano, plánuje, brzy bude.
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat jestli máš nějaký update na release pro v2.0.1.1? Sem v OC úplnej nováček a tak mě jen zajímalo jestli se release blíží nebo jestli mám hledat nějaké alternativy/vlastní řešení.

Díky za odpověď :-)

PS: Jinak je super, že forum je takhle aktivní, s OC si "hraju" první den a hned jsem díky foru vyřešil pár prvních zádrhelů. Nevadí mi hledat řešení v angličtině, ale je dobrý mít místo, kde se řeší specifický problémy pro ČR, Takže za to díky, GJ :-)

Newbie

Posts

Joined
Tue Mar 24, 2015 5:20 am

Post by hawkey » Wed Mar 25, 2015 7:37 pm

Stále nemám žádný modul zdarma, protože nejdříve musím převést ty co mne živí :)

Ale jinak Česká pošta už je updatována.

http://www.opencartex.com/opencart-ship ... post-extra

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by sundave » Wed Apr 01, 2015 3:01 pm

Dobrý den, existuje doprávní moduly pro PPL a TopTrans? Pro odesilání objednávek Českou poštu nepouživáme. Děkují předem za odpověď.

Newbie

Posts

Joined
Mon Oct 13, 2014 6:35 am

Post by mafikes » Thu Apr 09, 2015 4:53 am

hawkey wrote:Stále nemám žádný modul zdarma, protože nejdříve musím převést ty co mne živí :)

Ale jinak Česká pošta už je updatována.

http://www.opencartex.com/opencart-ship ... post-extra
Kdy bude update na verzi 2.0.2.0? tam to bohužel trochu zlobí - lokalizace v administraci a nezobrazuje se na fontendu celý plugin.

Díky!

Newbie

Posts

Joined
Thu Apr 09, 2015 4:50 am

Post by Bohous » Wed Jul 08, 2015 8:22 pm

Ten free modul Czech post extra pro OC 1.5.x není kompatibilní s verzí 1.5.6.4. Respektive na té verzi neumí importovat XML soubor pro službu Balík na poštu. Skončí to hromadou chyb. Patrně je tam nějaký jemný rozdíl v databázi..:)

New member

Posts

Joined
Sat Mar 09, 2013 2:29 am

Post by hawkey » Thu Jul 09, 2015 5:09 am

S verzí Opencartu to nesouvisí, jaké chyby to píše? Neměl jste předtím nainstalovanou nějakou starší verzi modulu?

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by Bohous » Fri Jul 10, 2015 9:07 pm

Je to úplně čistá instalace.
Vysype to toto:

Code: Select all

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: http://napostu.cpost.cz/vystupy/napostu.xml:1: parser error : Document is empty in /mnt/data/accounts/p/domena/data/www/adresar/catalog/controller/payment/czechpost_cod.php on line 248Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: in /mnt/data/accounts/p/domena/data/www/adresar/catalog/controller/payment/czechpost_cod.php on line 248Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: ^ in /mnt/data/accounts/p/domena/data/www/adresar/catalog/controller/payment/czechpost_cod.php on line 248Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: http://napostu.cpost.cz/vystupy/napostu.xml:1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /mnt/data/accounts/p/domena/data/www/adresar/catalog/controller/payment/czechpost_cod.php on line 248Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: in /mnt/data/accounts/p/domena/data/www/adresar/catalog/controller/payment/czechpost_cod.php on line 248Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: ^ in /mnt/data/accounts/p/domena/data/www/adresar/catalog/controller/payment/czechpost_cod.php on line 248Import failed! Wrong XML.

New member

Posts

Joined
Sat Mar 09, 2013 2:29 am

Post by hawkey » Mon Jul 13, 2015 7:01 am

Tak pak je to hostingem... píše vám to Document is empty, takže váš server nestáhne z pošty žádná data. Adresa je správná, možná máte na serveru nastaven krátký čas pro stažení.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by bhy » Mon Dec 28, 2015 2:48 am

Dobrý den, jsem začátečník a mám v tom trochu zmatek, omlouvám se pokud jsem něco přehlédl.

Potřebujeme do e-shopu běžícím na OC 2.0.x podporu doručení přes PPL. Jestli to chápu dobře, tak free extension pro 2.0.x zatím není a je jen pro 1.5.x - je to tak? - a musíme něco koupit.

Našel jsem Czech Post Extra - http://www.opencartex.com/opencart-ship ... post-extra - za 15 euro a Multishipping Czech - http://www.opencartex.com/multishipping-czech - za 20 euro.

Podporuje Czech Post Extra PPL nebo je určen jen pro Českou poštu a pokud chceme PPL, tak musíme pořídit Multishipping Czech?

díky.

bhy
New member

Posts

Joined
Fri Jul 17, 2015 7:28 pm

Post by hawkey » Mon Dec 28, 2015 8:48 am

Klasické doručované metody lze dělat v Czechpost Extra.
Multishipping má navíc metody s výběrem poboček.
Takže na normální PPL vám stačí CzechpostExtra

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by bhy » Tue Dec 29, 2015 7:46 pm

Díky. Podporuje některé z těchto rozšíření síť výdejních a podejních míst PPL ParcelShop?

bhy
New member

Posts

Joined
Fri Jul 17, 2015 7:28 pm

Post by hawkey » Thu Dec 31, 2015 2:26 am

Vždyť jsem to psal: Multishipping má navíc metody s výběrem poboček.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests