Post by martin30 » Fri Nov 23, 2012 7:36 pm

jakuba wrote:V tom není problém. Přidělte vytvořenou daňovou třídu oné dopravě.
NEVÍM, JESTLI JSME SE SPRÁVNĚ POCHOPILI, ALE TAX JAKO DAŇ JE NASTAVENÁ SPRÁVNĚ A VŠECHNO SE PŘIPOČÍTÁVÁ TAK JAK SE MÁ I VČETNĚ DOBÍRKY...

PROBLÉM JE TEN ŽE PŘED POTVRZENÍM OBJEDNÁVKY SE ZOBRAZUJE KONCOVÉMU ZÁKAZNÍKOVI CENA ZA DOPRAVU BEZ DPH. ZÁKAZNÍK ALE POTŘEBUJE VĚDĚT KOLIK HO DOPRAVA STOJÍ VE SKUTEČNOSTI TZN. VČETNĚ DPH.
PROBLÉM ASI NEBUDE V MODULE ČESKÁ POŠTA ALE V SHIPPING/CHECKOUT V OPENCARTU.

DOKÁŽE MI S TÍMTO NĚKDO PROSÍM POMOCI?

Newbie

Posts

Joined
Wed Nov 21, 2012 2:09 am

Post by Barzul » Thu Dec 06, 2012 4:25 pm

Zdravím, jsem v opencartu nováček, ale nějaké ty zkušenosti s psaním webovek mám. Postupně upravuju opencart k obrazu svému a narazil jsem na problém s poštou tak jsem stáhl váš balíček, ale při vyplňování objednávky nemám stále českou poštu na výběr, aktivoval jsem vše v admin prostředí dle návodu. Jedu na verzi 1.5.4.1, je tam tento modul vubec funkční? děkuju za odpovědi !

Newbie

Posts

Joined
Thu Dec 06, 2012 4:21 pm

Post by Barzul » Thu Dec 06, 2012 4:26 pm

zdrávím, jede modul na verzi 1.5.4.1? asi ho špatně nastavuju, nezobrazuje se mi při vyplňování objednávky na výběr.

Newbie

Posts

Joined
Thu Dec 06, 2012 4:21 pm

Post by hawkey » Fri Dec 07, 2012 6:04 pm

Ano, funguje. Asi máte špatně nastavení cen dopravy v modulu.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by michalcerny » Tue Dec 11, 2012 7:29 pm

Dobrý den, podporuje modul i balík na poštu a balík do ruky? Umožňuje i funkce online podání? Děkuji

Newbie

Posts

Joined
Tue Dec 11, 2012 7:28 pm

Post by hawkey » Wed Dec 12, 2012 4:54 am

Balík do ruky ano, ten nemá žádné zvláštnosti. Balík na poštu ne, ale do týdne bude tento modul hotový.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by petrkalina » Thu Feb 07, 2013 9:45 pm

ahoj komunito a Hawkay,

koupil jsem si modul ceska posta + PPL na opencartex a na http://www.netgate.cz/sluzby/opencart jsem nasel, ze zde je misto pro ev. komunikaci. pokud to tak neni, omlouvam se a prosim o presmerovani na vhodnejsi kanal..

napred - pro komunitu - problemy s instalaci:
1) pokud pouzivate vlastni theme, je potreba v vqmod skriptu upravit casti prepisujici soubory v default theme na pouzivane theme
2) ve stylesheet.css teto verze je na radku 6 (snad jsem to tam nezanesl ja nejakou demenci) "color: #fff" - to rezultuje v to, ze se u popup pri vyhledani pobocky ceske posty nezobrazi texty - jsou bile..

jinak dotaz k funkcnosti - ocekaval jsem, ze bude mozne tez nechat si balik poslat na adresu prostrednictvim ppl. muzete mi k tomu prosim dat nejaky komentar - napr. zda je nejak jednoduse mozne tuto funkci doplnit nebo jestli to nechcete obratem udelat vy - autori pluginu - a poslat mi "opravenou verzi"? (berte to s nadsazkou - vim, ze to ve specifikaci na opencartex neni uvedeno, takze jsem mel lepe cist - ale vim take, ze typicky zakaznik tohle bude chtit ve svem e-shopu a ze je to zrejme trivialni rozsireni - zvlaste z pohledu vas - profiku)

dik moc za komentar,
petr

Newbie

Posts

Joined
Mon Aug 13, 2012 5:36 pm

Post by hawkey » Fri Feb 08, 2013 11:34 pm

Zdravím

1) ano, moduly jsou dělány na default theme
2) barvy tam vůbec řešeny nejsou, takže to bude u vás
Ad PPL.
Klasickou dopravu PPL si nadefinujete tak že přidáte dopravu a nevyberete žádnou skutečnou službu, do textu si to pak popíšete jak chcete, třeba doručení kurýrem PPL.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by vlk » Wed Feb 13, 2013 1:29 am

Ahoj,
nainstaloval jsem modul České pošty verzi 1.5.2.1 z http://www.opencartex.com/czech-post-plus Nefunguje mi ani možnost dopravy Českou poštou ani platba na dobírku. Po instalaci jsem dal jak u dopravy tak u platby povolit. Používám verzi opencart 1.5.1.3 Díky za pomoc! :)

vlk
Newbie

Posts

Joined
Fri Jan 25, 2013 2:51 am

Post by hawkey » Wed Feb 13, 2013 2:25 am

Je to od verze 1.5.2.1, na vaši 1.5.1.3 to tím pádem fungovat nemusí, můžu se vám na to podívat, pošlete mi na mail hawkey@netgate.cz přístupy do FTP.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by vlk » Wed Feb 13, 2013 3:19 am

hawkey wrote:Je to od verze 1.5.2.1, na vaši 1.5.1.3 to tím pádem fungovat nemusí, můžu se vám na to podívat, pošlete mi na mail hawkey@netgate.cz přístupy do FTP.
Máte to v mailu. Moc díky :)

vlk
Newbie

Posts

Joined
Fri Jan 25, 2013 2:51 am

Post by Deight » Mon Mar 04, 2013 10:48 pm

Zdravím,

pročítám to tady a zjišťuju to všude možně, ale jsem asi retard.

Modul mi funguje, použil jsem poladěnou verzi od Smurva (3 moduly pro správný chod dopravy a platby i s dobírkou), ale i když vše spustím, nejsem schopný to nastavit smyslně tak, aby to bylo jako na jeho zazen-nudu.cz, kde to je přesně tak jak potřebuji, bylo by možné mi nějak popsat přesné kroky jak docílit zobrazení Dopravy a platby u objednávky správně i s připočtením částky za Dobírku?

+ absolutně nechápu co je v modulu táložka "Dobírka" když ten prvek nic reálně nedělá...?

Nejsem úplný začátečník, ale tedy s tímhle zápasím už několikátý den bez úspěchu.

Díky za každou rad ;)

Newbie

Posts

Joined
Mon Mar 04, 2013 4:59 pm


Post by hawkey » Tue Mar 05, 2013 3:17 am

Nevím pro jakou verzi to máte, ale modul od Smurva funguje tak maximálně na 1.5.1 pro další už ne, můj modul pro nejnovější verze je na www.opencartex.com. Je tam i jednodušší forma nastavování cen v CzechPost Plus.

Modul Dobírka nemá žádné nastavení, protože to se nastavuje přímo v dopravě, ale být tam musí, protože tam dodává potřebný kód.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by Deight » Tue Mar 05, 2013 4:15 pm

Teď jsem na v. 1.5.4, v domění, že to bude kompatibilní, myslel jsem, že to celou dobu jen špatně nastavuju.

Pokud jde o tvůj plugin, zkoušel jsem ho taky a rád si ho i koupím, ale potřebuju, aby mi to fungovalo podle představy tak, jako u zazen-nudu.cz.

Můžeš mi případně pomoct s nastavením?

Newbie

Posts

Joined
Mon Mar 04, 2013 4:59 pm


Post by hawkey » Tue Mar 05, 2013 7:07 pm

Můj modul je zadarmo, není třeba kupovat.
S nastavením pomůžu, když si ho nainstalujete a pošlete mi přístup.
Zazen-nudu.cz to má normálně přes tento modul jako stovky dalších eshopů, není tam nic zvláštního.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by r_a_d » Tue Mar 05, 2013 7:58 pm

Pro "user friendly" prostředí doporučuju ještě přidat do admin\view\template\shipping\czechpost_form.tpl CKEditor na úpravu popisu jednotlivých služeb ČP a na výstupu pak do catalog\model\shipping\czechpost.php html_entity_decode(...) pro správné zobrazení téhož..

Newbie

Posts

Joined
Fri Mar 02, 2012 4:19 pm

Post by jakuba » Mon Mar 18, 2013 8:40 pm

Prosím, jak vyvolám volbu "Select destination" u Czech Post Plus? Děkuji

Active Member

Posts

Joined
Fri Jul 08, 2011 12:51 am
Location - CZ-Prague

Post by thauka » Fri Apr 12, 2013 9:58 pm

Zdravím,
prosím o radu s nastavením dobírky.
Mám ji nastavenou jako možnosti platby ale v konečném součtu se nezobrazuje. Podotýkám, že mezisoučet mám v Rozšíření povolený. Víte kde je problém?

Děkuji

Newbie

Posts

Joined
Sat Mar 30, 2013 6:04 pm

Post by thauka » Mon Apr 15, 2013 1:11 am

thauka wrote:Zdravím,
prosím o radu s nastavením dobírky.
Mám ji nastavenou jako možnosti platby ale v konečném součtu se nezobrazuje. Podotýkám, že mezisoučet mám v Rozšíření povolený. Víte kde je problém?

Děkuji
Pěkně prosím

Newbie

Posts

Joined
Sat Mar 30, 2013 6:04 pm

Post by hawkey » Mon Apr 15, 2013 4:04 am

Nemáte to celé dobře nainstalované, máte funkční vqmod, dal jste tam ten xml?

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests