Post by netbrana » Tue Sep 20, 2011 1:01 am

Pro všechny zájemce o platební bránu Gopay: Dokončuje platební modul Gopay, pomocí kterého budete moci jednoduše využívat služeb platební brány Gopay. Předpokládaný termín dokončení je pouze několik dnů. Vstupuje do fáze testování modulu. Ve zkratce co Gopay nabízí:

Platby přes kreditní karty
Platby přes terminály Sazka
Platby přes bankovní účty
Platby přes moneybookers

Máte-li zájem, dejte echo do topicu a já zde po dokončení zveřejním bližší informace.
Více info o platební bráně najdete na http://www.gopay.cz

S pozdravem Marcel Rek
Netbrána Lanškroun

GoPay modul na našem blogu


Newbie

Posts

Joined
Tue Sep 20, 2011 12:56 am

Post by lord_thomas » Tue Sep 20, 2011 3:47 am

Zrovna dnes jsem pročítal jejich dokumentaci a plánoval naprogramování modulu :-) Zájem určitě je, budu rád za další informace.

Newbie

Posts

Joined
Thu Sep 15, 2011 4:39 am

Post by netbrana » Tue Sep 20, 2011 7:43 am

Modul prochází závěrečnou fází úprav, kde se odstraňují chybky a minimalizuje se kód modulu. V tuto chvíli je plně funkční s verzí OC 1.5.1. V nejbližší době ověříme kompatibilitu s ostatními verzemi OC. Přikládám screen s nastavením modulu. Předpokládáme, že by měl být k dispozici již velmi brzy v řádech dnů. Aby byl modul funkční je nutné mít lokalizovanou instalaci OC a používat českou měnu. Chceme rychle reagovat na nabídku Gopay, kde nabízejí provizi pouze 1%.

Image

GoPay modul na našem blogu


Newbie

Posts

Joined
Tue Sep 20, 2011 12:56 am

Post by m1jd1 » Tue Sep 20, 2011 5:24 pm

Výborně, předběžná cena bude jaká?

Newbie

Posts

Joined
Fri Jul 29, 2011 4:15 pm

Post by netbrana » Wed Sep 21, 2011 12:17 am

Modul poskytnu bezplatně, já jen doporučím nového uživatele společnosti GoPay s.r.o.
Zahájili jsme spolupráci s GoPay a Opencart jim chybí proto jsme vytvořili tento modul.

GoPay modul na našem blogu


Newbie

Posts

Joined
Tue Sep 20, 2011 12:56 am

Post by mcut » Wed Sep 21, 2011 12:21 am

Skvělá zpráva,díky ;)

OpenCart 1.5.1.2
Image


New member

Posts

Joined
Thu Jan 20, 2011 5:04 am

Post by cerfotoc » Thu Sep 22, 2011 3:53 am

Skvělá zpráva! Budu sledovat topic a těším se na více informací.

Newbie

Posts

Joined
Wed Aug 11, 2010 4:08 pm

Post by netbrana » Thu Sep 22, 2011 9:30 am

Tak mám pro všechny zájemce dobrou zprávu. V tuto chvíli to vypadá, že se modul chová přesně tak, jak by měl (ani v logu nevyskakují žádné chyby). Poslední zádrhel byl, aby si modul vzal z objednávky jen českou měnu, a to i v případě, že si zákazník zvolil jinou měnu (€). Také byly odzkoušeny následující verze, které fungují na 100%: 1.5.1, 1.5.1.1, 1.5.1.2

Následující harmonogram: test ostatních verzí opencart a generální test modulu.

Na žádost přes SZ jsme zprovoznil zatím demo e-shop s platebním modulem GoPay, kde si můžete vyzkoušet provést objednávku, která Vás přesměruje na testovací platební bránu Gopay.

EDIT:// Objednávku můžete uhradit zvolením např. Supercash.

Jinak upozorním ještě na fakt, že v tuto chvíli funguje modul pouze v případě, že je k dispozici mezi měnami česká koruna (s kódem CZK v nastavení) a obchod je česky lokalizovaný. S jinou, než českou lokalizací prozatím modul nefunguje (ani EN), ale dá se to vyřešit zkopírováním českého překladu do jiných jazykových mutací, takže modul poběží i na japonské verzi ( :laugh: ), ale bude "mluvit" pouze česky. Příp. je možné udělat nějaké překlady (uvažujeme o EN, protože je to default při instalaci).
Last edited by netbrana on Thu Sep 22, 2011 9:37 pm, edited 2 times in total.

GoPay modul na našem blogu


Newbie

Posts

Joined
Tue Sep 20, 2011 12:56 am

Post by PetrX » Thu Sep 22, 2011 8:58 pm

Využiji tohoto vlákna a zeptám se na pár nejasností ohledně Gopay.

Zákazník, který bude chtít zaplatit za zboží prostřednictvím Gopay musí mít účet Gopay Peněženku? nebo se mu po potvrzení objednávky zobrazí všech 12 podporovaných platebních metod a on zvolí tu, která mu vyhovuje bez nutnosti se někde u Gopay registrovat.
Možná se takto hloupě ptám, ale pokud se někdo někam musí registrovat tak pochybuji, že bych tím něco získal (myšleno více zákazníků).

Ještě by mě zajímalo za jak dlouho přijdou peníze na můj účet. Jestli je platba okamžitá a ihned po zaplacení vidím peníze na svém účtu. V opačném případě opět služba postrádá smyslu a je srovnatelná s běžným bankovním převodem (i když nutno říc, že o trochu jednoduším).

SLAVNÉ ČAJE ČÍNY


New member

Posts

Joined
Mon Jun 07, 2010 8:23 pm

Post by netbrana » Thu Sep 22, 2011 9:15 pm

PetrX wrote:Využiji tohoto vlákna a zeptám se na pár nejasností ohledně Gopay.

Zákazník, který bude chtít zaplatit za zboží prostřednictvím Gopay musí mít účet Gopay Peněženku? nebo se mu po potvrzení objednávky zobrazí všech 12 podporovaných platebních metod a on zvolí tu, která mu vyhovuje bez nutnosti se někde u Gopay registrovat.
Možná se takto hloupě ptám, ale pokud se někdo někam musí registrovat tak pochybuji, že bych tím něco získal (myšleno více zákazníků).

Ještě by mě zajímalo za jak dlouho přijdou peníze na můj účet. Jestli je platba okamžitá a ihned po zaplacení vidím peníze na svém účtu. V opačném případě opět služba postrádá smyslu a je srovnatelná s běžným bankovním převodem (i když nutno říc, že o trochu jednoduším).
1. Ano, zobrazí se všech 12 podporovaných platebních metod a on zvolí tu, která mu vyhovuje bez nutnosti se někde u Gopay registrovat
2. Přehled všech přijatých plateb přes gopay vidíte v gopay monitoru. Interval převodu ma účet si nastavíte. Výhoda oproti běžnému účtu, je možnost nabídnout zákazníkům vyšší komfort při platbě a rychlejší vyřízení obchodu. Osobně jako zákazník používám raději platební kartu nebo supercash, protože mi vyhovuje rychlé řešení obchodů.

Příklad: Před cca 10 dny jsem potřeboval ve večerních hodinách rychle zřídit hosting a doménu. Služby jsem objednal u wedosu a v platební bráně jsem zvolil supercash, protože jsem měl cestu na benzinu. Ještě než jsem z benzínky vyrazil z5 domu, už jsem měl všechny služby aktivní. V jiném případě jsem platil kreditní kartou a služby byly aktivní za pár minut.

GoPay modul na našem blogu


Newbie

Posts

Joined
Tue Sep 20, 2011 12:56 am

Post by PetrX » Thu Sep 22, 2011 9:52 pm

Děkuji za informaci. Mohl bych ještě poprosit o nasměrování na zkušební e-shop, abych si mohl vše vyzkoušet? Nevidím ve vlákně žádný odkaz.
Případně pošlete odkaz jako SZ. Děkuji

SLAVNÉ ČAJE ČÍNY


New member

Posts

Joined
Mon Jun 07, 2010 8:23 pm

Post by netbrana » Thu Sep 22, 2011 10:02 pm

PetrX wrote:Děkuji za informaci. Mohl bych ještě poprosit o nasměrování na zkušební e-shop, abych si mohl vše vyzkoušet? Nevidím ve vlákně žádný odkaz.
Případně pošlete odkaz jako SZ. Děkuji
http://obchodnibrana.cz/shop2/

GoPay modul na našem blogu


Newbie

Posts

Joined
Tue Sep 20, 2011 12:56 am

Post by PetrX » Fri Sep 23, 2011 8:34 pm

Vyzkoušeno. Služba je celkem uspokojivá, jediné co mi trochu vadí (pochopitelně to je věc Gopay a ne modulu), že člověk před platbou musí zadávat email. Obávám se trochu toho, že to může některé lidi odradit. Přeci jen může dojít k jeho potencionálnímu zneužití.

K modulu samotnému mám připomínku s vyplňováním údajů v platební bráně. Zkoušel jsem to i na jiných e-shopech, které dokázali po přesměrování automaticky vyplnit údaje (např. u platby kartou jméno, příjmení město atd.). Předpokládám, že by neměl být problém toto doprogramovat. Jinak vypadá modul v pořádku a snad mě přesvědčí k zavedení této služby.

SLAVNÉ ČAJE ČÍNY


New member

Posts

Joined
Mon Jun 07, 2010 8:23 pm

Post by hawkey » Sun Sep 25, 2011 2:31 am

Nabízíte modul ke stažení?

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by netbrana » Tue Sep 27, 2011 11:47 pm

Na základě rozhovoru s GoPay modul předěláváme. Modul byl vytvořen pro jednoduchou integraci a nyní jej předěláváme na úplnou integraci protože mě s technické podpory Gopay informovali že je to pohodlnější a hlavně bezpečnější. Do konce týdne dáme vědět. Modul po-té zašleme Všem, kdo si o něj požádají e-mailem.

Jinak se omlouvám za delší pauzu v odpovídání na e-maily a dotazy přes fórum. Jsme před Vánoci zavaleni prací, kterou je nutné dokončit, proto nestíháme komunikovat.

GoPay modul na našem blogu


Newbie

Posts

Joined
Tue Sep 20, 2011 12:56 am

Post by broso » Tue Dec 13, 2011 5:53 am

netbrana wrote:Na základě rozhovoru s GoPay modul předěláváme. Modul byl vytvořen pro jednoduchou integraci a nyní jej předěláváme na úplnou integraci protože mě s technické podpory Gopay informovali že je to pohodlnější a hlavně bezpečnější. Do konce týdne dáme vědět. Modul po-té zašleme Všem, kdo si o něj požádají e-mailem.

Jinak se omlouvám za delší pauzu v odpovídání na e-maily a dotazy přes fórum. Jsme před Vánoci zavaleni prací, kterou je nutné dokončit, proto nestíháme komunikovat.
Zdravím Vás,

nemáte prosím nějaký update modulu?

Děkuji, Broněk

Newbie

Posts

Joined
Sun Nov 27, 2011 7:02 pm

Post by julicek » Fri Jan 27, 2012 11:04 pm

Nefunguje

json error ....

Ale jinak nás to zajímá :-)

Newbie

Posts

Joined
Wed Aug 24, 2011 4:50 am

Post by drobajs » Fri Feb 10, 2012 5:33 pm

Dobrý den, rád bych se zeptat zda je možnost ještě získat tento modul a jestli je ještě v provozu, docela mě zaujal a rád bych ho získal.

Newbie

Posts

Joined
Mon Feb 06, 2012 6:31 pm

Post by kikin » Sun Dec 28, 2014 9:22 pm

Ahoj, existuje do opencartu modul, který by umožňoval online objednání termínu, který by byl později pro další již zakázán. Mluvím o datumu - něco jako v kině sedadla, datum. Dík

Newbie

Posts

Joined
Thu May 02, 2013 8:25 pm

Post by jakuba » Sun Dec 28, 2014 11:50 pm

Asi špatné téma, toto je téma o gopay platebním modulu.

Na rezervace sedadel v kině nebo něčeho jiného budete muset využít jiný systém. OpenCart je ecommerce systém zaměření na prodej produktů - tomu je uzpůsobeno vše ostatní, takže pokud chcete prodávat místa, bude to obtíž pro vše zbylé. Prodej služeb je jiné odvětví.

Rezervační systémy není problém na zakázku vytvořit na jiném opensource řešení. Případně mě konktaktujte pro nacenění, zašlu Vám ukázky s popisem funkcí.
kikin wrote:Ahoj, existuje do opencartu modul, který by umožňoval online objednání termínu, který by byl později pro další již zakázán. Mluvím o datumu - něco jako v kině sedadla, datum. Dík

Active Member

Posts

Joined
Fri Jul 08, 2011 12:51 am
Location - CZ-Prague
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests