Post by vojtech25 » Tue Feb 01, 2011 4:17 am

Ahoj všem,

rád bych se zeptal, zda-li nevíte o nějaké interaktivní fotogalerii produktů?

Mám na mysli něco v tom smyslu, že já jako admin vložím k jednomu produktu (tričko Adidas) 3 fotky, přičemž ale každá fotka představuje jiný produkt (např. Tričko se smajlem, tričko batikované, tričko s logem). Uživatel pak u detailu produktu vidí tuto fotogalerii, když dojede k tričku s logem, vloží ho do košíku a košík prostě ví, že je to jednak tričko Adidas a jednak je to varianta s logem ... (Obdoba nástroje "volba" ale s tím, že varianty si uživatel vybírá u fotogalerie.

Pokud nevíte o takto vymakané fotogalerii, stačí tip na nějakou JQuery či něco podobného, to přidávání už bych snad pomocí Javascriptu nějak ubastlil.


Díky moc
Hezký den

______________________________________________________
http://www.vojtechzahorsky.com


New member

Posts

Joined
Tue Jan 19, 2010 7:18 pm

Post by Matvej » Fri Feb 04, 2011 1:21 am

Zdravíčko,

podľa default-ne zabudovaná možnosť "Odkazy" (3 karta v produkte - Súvisiace Produkty) je výborná vec a netreba implementovať žiadnu interaktívnu galériu.

Samozrejme, že na podobný spôsob je možné napísať nejakú jquery galériu ale príde mi to zbytočné
Last edited by Matvej on Fri Feb 04, 2011 1:55 am, edited 1 time in total.

Slovak OpenCart Support
Práca s CSV Import/Export


User avatar
Newbie

Posts

Joined
Sat Dec 04, 2010 10:37 pm


Post by berushka » Fri Feb 04, 2011 1:44 am

vojtech25 wrote:Mám na mysli něco v tom smyslu, že já jako admin vložím k jednomu produktu (tričko Adidas) 3 fotky, přičemž ale každá fotka představuje jiný produkt (např. Tričko se smajlem, tričko batikované, tričko s logem). Uživatel pak u detailu produktu vidí tuto fotogalerii, když dojede k tričku s logem, vloží ho do košíku a košík prostě ví, že je to jednak tričko Adidas a jednak je to varianta s logem ... (Obdoba nástroje "volba" ale s tím, že varianty si uživatel vybírá u fotogalerie.
Tedy přijde mi to pro zákazníka dost komplikované a spíše matoucí. Co pak uvidí v košíku, jen tričko bez bližší specifikace? Když si vloží do košíku dvě trička, pozná v košíku které je které?

Ideální by samozřejmě bylo provázat varianty s obrázky, ale to jsem zatím ještě neviděl.

berushka .::: Hot Wheels Shop


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 03, 2010 5:40 pm
Location - Czech Republic
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 212 guests