Post by vasioum » Tue Oct 05, 2010 12:25 am

Καλησπέρα. Αντιμετωπίζω ένα θέμα. Σε κάποιους μπορεί να φανεί απλό αλλά εμένα με …. Αλλάζοντας το αρχείο catalog\greek\account\ > login.php σε UTF-8 και γράφοντας ελληνικά αν πάω να δημιουργήσω νέο λογαριασμό μου πετάει μήνυμα:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /catalog/language/greek/account/login.php:1) in /system/engine/controller.php on line 27

Φαντάζομαι ότι θα έχω και άλλα τέτοια θέματα στην συνέχεια. Ξέρει κανείς τι μπορώ να κάνω γι αυτό? Ευχαριστώ.

Newbie

Posts

Joined
Sun Oct 03, 2010 10:56 pm

Newbie

Posts

Joined
Sun Oct 03, 2010 10:56 pm

Post by Sannin » Fri Oct 22, 2010 6:20 am

Υπάρχει κάποια νέα έκδοση ελληνικής μετάφρασης; Αυτή που υπάρχει στο site είναι παλιά και με αρκετά λάθη...

Newbie

Posts

Joined
Fri Oct 22, 2010 6:18 am

Post by billis35 » Wed Nov 10, 2010 5:46 pm

Έκανα μετάφραση το admin interface αλλά όταν γυρνάω την διαχείριση στα ελληνικά μου βγάζει ακαταλαβίστικους χαρακτήρες. Στην εικόνα φένεται καθαρά ποιο είναι το πρόβλημα...

Ευχαριστώ

Attachments

greek_error.JPG

greek_error.JPG (144.71 KiB) Viewed 3034 times


Newbie

Posts

Joined
Wed Nov 10, 2010 5:41 pm

Post by kernel-stack » Wed Nov 10, 2010 9:09 pm

Έχω το ίδιο πρόβλημα αλλά στην κεντρική σελίδα. Μου βγάζει τους κύβους λες και είναι λάθος το encoding...

Newbie

Posts

Joined
Wed Nov 10, 2010 8:42 pm

Post by gddemos » Tue Nov 30, 2010 6:50 am

vasioum wrote:Καλησπέρα. Αντιμετωπίζω ένα θέμα. Σε κάποιους μπορεί να φανεί απλό αλλά εμένα με …. Αλλάζοντας το αρχείο catalog\greek\account\ > login.php σε UTF-8 και γράφοντας ελληνικά αν πάω να δημιουργήσω νέο λογαριασμό μου πετάει μήνυμα:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /catalog/language/greek/account/login.php:1) in /system/engine/controller.php on line 27

Φαντάζομαι ότι θα έχω και άλλα τέτοια θέματα στην συνέχεια. Ξέρει κανείς τι μπορώ να κάνω γι αυτό? Ευχαριστώ.
Και εγώ έχω πρόβλημα :-[
Έχει φτιάξει κάνεις νέο language pack ή μπορεί να με βοηθήσει κάποιος που έλυσε το πρόβλημα ? ???

Newbie

Posts

Joined
Tue Nov 30, 2010 6:38 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests