Post by schwed » Sat Oct 20, 2012 5:53 pm

Ahoj všem, doufám, že se s touhle chybou už někdo z Vás setkal a dokáže mi poradit. Na webu vpcentrum.eu verze 1.5.2.1 se prý občas zákazníkům stává, že když si při dokončování objednávky chtějí vybrat doručovací adresu a kliknou na ni nejprve se pole s adresami zvýrazní žlutě(objeví se okolo celého selectu žlutý rámeček), ale adresa(option) se nevybere, musí tedy na ni kliknout znovu, někdy i 2x po sobě(ne dvojklik) a pak už to jde, někteří to ale nezkouší a rovnou volají "mě to nejde". Všimli jsme si, že tahle chyba se stává v prohlížeči Google Chrome, ale u ostatních si jisti moc nejsme. Díky za všechny případné rady, jak to rozchodit aby to šlo hned na první klik. Díky

Newbie

Post by hawkey » Sat Oct 20, 2012 9:18 pm

To je jednoduché, normální vlastnost.

Radioboxy se přepínají při kliknutí přímo do toho kroužku nebo do labelu.
Vy tam máte jako label název té metody a cenu, ten popis máte jako standardní text, takže kliknutí na něj nic neudělá.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart

Active Member

Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by schwed » Tue Oct 23, 2012 2:02 am

Radio se mi vybere hned na poprvé v pohodě, ale nevybere se mi ta adresa jako taková.

Newbie

Post by jakuba » Tue Oct 23, 2012 6:16 pm

Pokud se Vám to děje opakovaně, tak to prosím natočte. Například přes screenr.com. Ať jde rozeznat jestli to je opravdu chyba nebo vlastnost.

Active Member

Location - CZ-Prague