Post by trops » Thu Mar 22, 2012 9:22 pm

Dobrý den.
Snažím se v kategoriích srovnat produkty dle mého uvážení. Bohužel jsem ztroskotal u problému. Používám kolonku a administraci - Pořadí. To je fajn. Jenže já mam stejný produkt například i ve třech kategoriích. A potřeboval bych aby se v každé katerorii zobrazoval v jiném pořadí. Pokud mu tedy v jedné kategorii přiřadím číslo jedna, bude ve všech dalších mezi prvními. Tam už bych ho ale mezi prvními nechtěl, tam mají přednost jiné.

V Magentu jsem měl řazení produktů přímo v jednotlivých kategoriích. Otevřel jsem si kategorii, zobrazili se mi produkty které jsou v kategorii zařazeny a já jsem jim přiřadil pořadí důležitosti. V každé kategorii tedy jiné. Je něco takové možné u Opencart?

Nebo je jiný způsob?

Moc děkuji za radu.


Michal Bečvář

Newbie

Posts

Joined
Tue Nov 08, 2011 5:07 am

Post by berushka » Fri Mar 23, 2012 2:07 am

trops wrote:V Magentu jsem měl řazení produktů přímo v jednotlivých kategoriích. Otevřel jsem si kategorii, zobrazili se mi produkty které jsou v kategorii zařazeny a já jsem jim přiřadil pořadí důležitosti. V každé kategorii tedy jiné. Je něco takové možné u Opencart?

Nebo je jiný způsob?

Moc děkuji za radu.
Ne, nic takového OpenCart standardně nemá.

Asi by se to dalo udělat, ale bylo by to dost práce. Datově stačí dát položku sort_order i do tabulky product_to_category a podle ní pak na správném místě třídit. Horší by to bylo s UI - nyní se kategorie produktů jen vybírají pomocí checkboxů, takže udělat k těm vybraným editaci sort_order by bylo asi dost složité.

berushka .::: Hot Wheels Shop


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 03, 2010 5:40 pm
Location - Czech Republic

Post by ocdictor » Fri Mar 23, 2012 3:59 pm

Existuje komerční modul na to?

What's the difference between the OpenCart Templates and Prestashop Themes?


Newbie

Posts

Joined
Tue Mar 13, 2012 4:01 pm

Post by berushka » Sat Mar 24, 2012 1:01 am

ocdictor wrote:Existuje komerční modul na to?
Já ho nenašel, ale třeba jsem špatně hledal.

berushka .::: Hot Wheels Shop


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 03, 2010 5:40 pm
Location - Czech Republic
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests