Post by lepil112 » Tue Sep 03, 2013 7:34 pm

Konkrétně v instalaci nerozumím bodům 3 a 5.
Smurv wrote: 2) Upravte práva pro moduly
5) Upravte "core" soubory
V administraci obchodu jsem instalaci provedl, ale bojím se, aby to potom v budoucnu nějak neblbo. Teď to sice jde, ale u dobírky mi nejde nastavit cena. Nemůže to také být tím, že mám verzi systému 1.5.5.1?

New member

Posts

Joined
Mon Sep 02, 2013 10:44 pm

Post by hawkey » Tue Sep 03, 2013 8:04 pm

Co to instalujete? :)))

Modul česká pošta je zde http://www.opencartex.com/opencart-shipping

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by lepil112 » Tue Sep 03, 2013 8:34 pm

Instaluji http://www.opencartex.com/opencart-ship ... -post-plus a tohle je návod pro Česká pošta 3.0, tak to se moc omlouvám. Každopádně mi ta cena dobírky pořád nejede :( Přeci jen pořád v tom mám zmatek.

New member

Posts

Joined
Mon Sep 02, 2013 10:44 pm

Post by hawkey » Wed Sep 04, 2013 2:05 am

A co vám nejde s cenou dobírky? Nefunguje vám administrace nebo zobrazení? Hlásí to nějakou chybu? Zkuste trochu konkrétněji...
Máte nainstalovaný správně vqmod system?

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by lepil112 » Wed Sep 04, 2013 3:39 am

Cenu v administraci normálně nastavím, ale při provedení objednávky je dobírka je možná, ale nezobrazí se cena a ani se nezapočte do celkové ceny.

Vqmod slyším poprvé. Nainstaloval jsem ho a už to běží, jak má. Děkuji moc :)

New member

Posts

Joined
Mon Sep 02, 2013 10:44 pm

Post by pionmion » Mon Sep 16, 2013 4:34 am

Dobry den,
pri importovat seznam pobocek
dostal chybu

Code: Select all

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "r http://napostu.cpost.cz/vystupy/napostu.xml" in /var/www/clients/client1/web3/web/catalog/controller/payment/czechpost_cod.php on line 231Import failed! Wrong XML.
jak resit?
Predem dekuji.

Newbie

Posts

Joined
Mon Sep 16, 2013 4:30 am

Post by Flashback87 » Sat Sep 21, 2013 2:35 pm

mam stejny problem, poradi nekdo ?

New member

Posts

Joined
Sat Nov 10, 2012 1:57 am

Post by CZechBoY » Sat Sep 21, 2013 6:38 pm

Můžete sem, nebo do pm poslat ten xml soubor?

Mass update product descriptions/Hromadná změna popisků zboží


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Mon Mar 19, 2012 1:39 am
Location - Europe, Czech republic; Hradec Králové, Brno

Post by hawkey » Sun Sep 22, 2013 4:13 am

Pokud to hlásí tuto chybu, tak je obvykle na serveru zakázáno stahování souborů z externích adres. Zkuste kontaktovat správce hostingu.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by Haleh » Thu Oct 31, 2013 3:25 pm

Dobrý den,

omlouvám se možná píšu na nevhodné forum. Ale mam dotaz. Dostal jsem nabídku od DPD na doporučování mých zásilek. Chci se se zeptat existuje modul pro tuto doručovací službu?
Předem děkují.

Newbie

Posts

Joined
Fri Aug 02, 2013 9:00 pm

Post by tomas.buron12 » Thu Oct 31, 2013 10:17 pm

myslím, že ti nezbývá nic jiného, než se podívat do: http://www.opencart.com/index.php?route ... /extension a pokud to tam není, tak si myslím, že to nikde jinde nebude.

Hledáte bydlení v Praze? Co takhle zkusit Pronájem bytů Praha? Salón magdaléna - obchod s paruky.
Chcete zhubnout jako tenhle tlusťoch z programu dieta zlín?
Lešení
Kvalitní Funkční prádlo


Newbie

Posts

Joined
Sat Oct 19, 2013 11:47 pm

Post by hawkey » Fri Nov 01, 2013 12:48 am

Jakákoliv kurýrní dopravní metoda se dá nastavit v czechpost plus. Prostě tam dát název a ceny :)

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by Bohous » Sat Nov 02, 2013 5:40 am

Nestává se někomu, že po výběru pobočky u Balíku na Poštu, zůstane po kliknutí na Zvolit pobočku jenom bílé okno? Okno musím zavřít ručně a pobočka není vybrána. :-(

edit:
Tak jsem zjistil, že na mobilních zařízeních nefunguje výběr pobočky pošty vůbec. Okno se sice otevře, vyberete pobočku, ale při kliknutí na Zvolit pobočku okno zbělá a tím to skončí! Pozor nato.

New member

Posts

Joined
Sat Mar 09, 2013 2:29 am

Post by FajneObrazy » Wed Nov 06, 2013 6:45 am

Zdravím,

mám takový drobný problém. Nejde vyložene o chybu a předpokládám, že tato situace nastane málokdy, ale i tak bych to měl rád pořešené (modul Czech Post).

Modelová situace:

- vyplňují objednávku
- volím dopravu Balík na poštu + vyberu požadovanou poštu
- volím platbu
- pokud následně jdu přikoupit zboží, tzn opustím objednávku a následně objednávám znovu (nebo udělám z nějakého záhadného důvodu refresh), vše je uloženo předpokládám v sessions. A to včetně zvolené dopravy a názvu zvolené pošty v popisku a normálně mě to pustí dále. ALE, a zde je ten problém, už při sumarizaci objednávky je pouze BALÍK NA POŠTU bez zvolené pošty. Tzn při odeslání objednávky mi dorazí pouze zvolená doprava BALIK NA POŠTU a já nevím na kterou.

Lze toto nějak jednoduše řešit?

Díky

Newbie

Posts

Joined
Wed Nov 06, 2013 6:36 am

Post by jarekf » Wed Nov 27, 2013 2:07 pm

Předem se omlouvám za duplicitu, ale nevím, zda je jiný post o přepravě aktivní...
-------------------------
DObrý den,

snad jsem hledal dobre a nic nenasel (at neduplikuji dotaz). Instaloval jsem z: http://www.opencartex.com/czech-post-plus pro verzi 1.5.5.1 měl bych dva dotazy:

1) přeprava (zatim nastavena jen jedna a to PPL) se zobrazi POUZE, pokud jsem prihlaseny.
Tem co objednavaji jako guset, nikoliv.

2) Pokud vjedu do modulu, dale u radku PPL dam editaci a pokusim se jiz (z davnejsi doby) neco ulozit, tak po zmacknuti se ukaze nasledujici:
(dost si hraju se souborama a je mi jasne, ze jsem odpalil neco, co jsem nemel. Bohuzel nyni uz nevim - asi neco v zonach, danich)

Notice: Error: Unknown column 'shipping_price_inc_tax' in 'field list'
Error No: 1054
UPDATE oc_cp_custom_service SET real_service_id = '1', price = 'a:3:{i:0;a:3:{s:4:\"from\";s:1:\"0\";s:2:\"to\";s:1:\"1\";s:5:\"price\";s:2:\"70\";}i:1;a:3:{s:4:\"from\";s:1:\"1\";s:2:\"to\";s:1:\"2\";s:5:\"price\";s:2:\"80\";}i:2;a:3:{s:4:\"from\";s:1:\"2\";s:2:\"to\";s:2:\"20\";s:5:\"price\";s:3:\"150\";}}', cod_price = 'a:1:{i:0;a:3:{s:4:\"from\";s:1:\"0\";s:2:\"to\";s:5:\"10000\";s:5:\"price\";s:2:\"30\";}}', order_status_id = '1', sort_order = '1', geo_zone_id = '0', customer_group_id = '1', tax_class_id = '11', shipping_price_inc_tax = '0', payment_price_inc_tax = '0' WHERE id = '1' in /home/www/ceskekravaty.cz/www/system/database/mysql.php on line 50

Na URL dam znovu nacist a nasledne se v administraci ukaze:

Notice: Undefined index: shipping_price_inc_tax in /home/www/ceskekravaty.cz/www/admin/controller/shipping/czechpost.php on line 411Notice: Undefined index: payment_price_inc_tax in /home/www/ceskekravaty.cz/www/admin/controller/shipping/czechpost.php on line 419

vsechno nasledne jede tak, jak ma...

Za kazdou radu predem dekuji.

New member

Posts

Joined
Thu Jun 20, 2013 5:51 pm

Post by bxmatus » Wed Nov 27, 2013 7:07 pm

Jestli vam nekomu zlobi(nefunguje) zobrazovani pobocek nebo zapocitani dobirky do ceny vymazte v adresari vqmod soubor mods.cache . Mne to pomohlo ( dva dny badani :) )

m

Newbie

Posts

Joined
Wed Nov 27, 2013 7:04 pm

Post by pauldry » Thu Dec 19, 2013 5:16 am

Dobrý večer, existuje česká pošta pro v.1.5.5.1 ? Díky za radu, nějak se mi nedaří....

Newbie

Posts

Joined
Tue Dec 17, 2013 11:30 pm

Post by hawkey » Fri Dec 20, 2013 1:40 am

Ano, na tom odkazu co tady je opakovaně. http://www.opencartex.com/opencart-ship ... -post-plus

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by Bohous » Fri Dec 27, 2013 7:33 am

hawkey wrote:Jakákoliv kurýrní dopravní metoda se dá nastavit v czechpost plus. Prostě tam dát název a ceny :)
Mohu se zeptat, jak to provést? Protože přidávat služby lze pouze pod dopravu Česká pošta a přidat si k dopravě ČP, služby kurýra DPD asi nebude moc logické.

Lze pomocí tohoto modulu vytvořit další typ dopravy a k němu přiřadit způsob platby dobírku?

New member

Posts

Joined
Sat Mar 09, 2013 2:29 am

Post by hawkey » Sat Dec 28, 2013 7:33 am

Ten modul se prostě jmenuje Česká pošta, ale co se bude zobrazovat zákazníkům si můžete nastavit jak chcete, takže v tom žádná nbelogičnost není.

Můžete si v něm vytvořit doprav kolik chcete a ke každé dobírku.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe
Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 50 guests