Post by majklovacz » Wed Mar 28, 2018 12:56 pm

Nainstalován OpenCart 3.0.2.0. Když jsem v košíku (... checkout/cart) a kliknu u zboží na "Aktualizovat množství", vyskočí hláška:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/185291/virtual/www/catalog/language/cs-cz/checkout/cart.php:1) in /data/web/virtuals/185291/virtual/www/system/library/response.php on line 36
Při kliknutí v prohlížeči na zpět a F5, se cena v košíku aktualizuje/navýší podle zadaného množství.
- Nainstalované rozšíření: Modification manager, EU Cookie Law OPC3, Ordered Options 3+, d_twig_manager, d_opencart_patch
- Nedokážu ale určit, jestli se ta chyba objevovala již před instalací nějakého rozšíření. Přišel jsem na to při testování eshopu.
Může někdo poradit?

Newbie

Posts

Joined
Fri Mar 16, 2018 2:50 am

Post by opencart-solutions » Thu Mar 29, 2018 9:38 pm

Dobrý deň

viem to vyriešiť. Kontaktujte ma PM alebo emailom support@opencart-solutions.com

Opencart Solutions | opencart-solutions.com


New member

Posts

Joined
Fri Jan 19, 2018 1:55 am

Post by majklovacz » Mon Apr 02, 2018 11:24 pm

Tak stačilo upravit soubory překladu v PSpadu a né v editoru TC jako jsem to do teď dělal. A už to maká.
to opencart-solutions: pokud jsi to věděl, mohl jsi odpovědět sem do fóra a né mi psát o přístupy na ftp, které bych ti stejně nedal!

Newbie

Posts

Joined
Fri Mar 16, 2018 2:50 am

Post by opencart-solutions » Fri Apr 06, 2018 2:22 am

Dobrý deň

viete ani keď doktorovi napíšete Váš problém tak Vám nevie naisto povedať čo Vám je a takisto Vás nevie vyliečiť cez správu. :) A prepáčte pracujem s X eshopmi a cez ruky mi prejde kopu loginov a svoju prácu si vážim a som maximálne korektný ku každému klientovi a nikdy by som nezneužil hocijaké loginy na svoje obohatenie. Viete ja sa tým živím a nemôžem si dovoliť nekorektnosť a k svojej práci pristupujem profesionálne.

Prajem pekný večer :)

Opencart Solutions | opencart-solutions.com


New member

Posts

Joined
Fri Jan 19, 2018 1:55 am

Post by majklovacz » Wed Apr 11, 2018 12:34 pm

... to je jistě chválihodné, ale taky se už nějaký ten pátek na netu pohybuji a spravuji několik webů a opakuji, že přístupové údaje bych nikomu nedal, mazat med kolem pusy a věšet bulíky na nos - takových lidí je mraky ..... Jsem zvyklý si většinou poradit sám a až když nevím, tak hledám na fóru. S OC pracuji cca 3 měsíce, tak se omlouvám, ale očekával jsem veřejnou radu zde na fóru dle vypsané chyby.

Newbie

Posts

Joined
Fri Mar 16, 2018 2:50 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests