Post by LacoD » Mon Jul 11, 2016 9:03 pm

Existuje modul, ktery umoznuje tisk posotvnich slozenek "na jmeno" a Podacich listku?


A druhy dotaz ke komunite: Existuje dobre modulovatelny Newsletter?

Dekuji
Lada

Newbie

Posts

Joined
Fri Sep 09, 2011 2:07 am

Post by lada.bk » Tue Jul 12, 2016 4:25 am

Nejsem si jistý, ale nic takového jsem neviděl... Nejjednodušší je pořídit si zákaznickou kartu pošty a odpadne vypisování podacích lístků, ještě dostanete slevu na balíky (do ruky, na poštu...). Složenku vytiskne každý účetní program při vystavení faktury, takže zase asi není důvod něco takového řešit.

New member

Posts

Joined
Fri Sep 20, 2013 3:55 pm
Location - JM,Brno,Blansko

Post by LacoD » Wed Jul 13, 2016 7:55 pm

Hm...
nemam zkusenosti se zakaznickou kartou posty.
Znamena to snad, ze kdyz mam kartu tak nemusim nic psat? To asi ne.
Potrebuji vytisknout postovni dobirkovou slozenku na jmeno. To mi karta asi sama neudela.

Tak ze: Adresu zakaznika mam v PC. V objednavce.
Jak tak koukam, jinak nez rucne to na slozenku nedostanu.

Druha moznost je: vyexportovat do do formatu vhodnem pro ucetni program. Dojet si k ucetni, ta to naexportuje, pak vytiskne slozenku.
A ja hura zpatky do firmy, kde balik zabalim.
Tak to asi take ne.

:(
Nenachazim elegantni reseni.

(Ma - naivni predstava - byla: Dojde objednavka, vytisknu slozenku, podaci listek, nebo arch pro postu, pripadne nalepku s adresou a hotovo).

Z toho me napada: Jde z tohoto programu tisknout aspon lepka? Avery...

Newbie

Posts

Joined
Fri Sep 09, 2011 2:07 am

Post by v-v » Wed Jul 13, 2016 9:35 pm

Pro nějakou verzi jsou k dispozici moduly pro Dymo Label Writer ... (tiskárna štítků).

Nebo existuje modul něco jako http://www.opencart.com/index.php?route ... ing%20slip

Stačí se zeptat strejdy G :-)

Většina z nich ale nebude free.

v-v
Active Member

Posts

Joined
Wed Jun 16, 2010 10:09 pm

Post by LacoD » Wed Jul 13, 2016 9:39 pm

Diky. Ja se nejdriv mluvil a pak se ptal.
Ano, modulu na tisk stitku je dost :)

Diky

LAco

Newbie

Posts

Joined
Fri Sep 09, 2011 2:07 am

Post by lada.bk » Thu Jul 14, 2016 12:22 am

JJ, zákaznická karta ČP je výhodná v tom, že se nemusí vypisovat podací lístky a je sleva (sice malá, ale je..) na dopravu...
Složenky se musí vypsat, nebo vytisknout... Toto jsem nikdy nemusel řešit, jelikož nám Money S3 složenku vytiskne.. No ale stejně v něčem musíte udělat fakturu a ten program by to měl zvládnout. Umí to i free programy pro fakturaci.
Pokud nemáte propojení OC s účetnictvím, tak používat faktury z OC a pak to "datlovat" do účetnictví je katastrofa.
Pokud ale máte pár objednávek tak OK, ale když máme denně třeba 20 objednávek, tak by mě účetní přerazila ;D

New member

Posts

Joined
Fri Sep 20, 2013 3:55 pm
Location - JM,Brno,Blansko

Post by LacoD » Thu Jul 14, 2016 12:29 am

Myslim si, ze rozumim, ale:
Stejne musim vytisknout podaci arch pro postu. Ne? Podaci listky jednotlive ne, ale souhrnny arch ano.
A ten kde, jak, z ceho?

Dale: Ja nemam ucetnictvi "in house". Dela mi to externi ucetni. Jsem mala firma.
A znate nejaky free program pro fakturaci, ktery umi tisk slozenek a je zaroven propojen s OC?
Diky
Laco

Newbie

Posts

Joined
Fri Sep 09, 2011 2:07 am

Post by lada.bk » Thu Jul 14, 2016 3:06 am

Pokud podáváte balíky na přepážce (nemáte smlouvu s poštou), nemusíte žádný arch tisknout. ten vám vytisknou na přepážce.
Na poště zadávají adresy do jejich systému a pak vám vytisknou celý podací arch, kde jsou vyznačeny jednotlivé zásilky včetně ceny za dopravu pro každou zásilku.

Free fakturace není propojena určitě žádná, ale pokud máte "pár" zásilek denně, není problém zadat faktury do programu ručně...
Free fakturace jsou ke stažení kdekoli (např. slunecnice.cz, stahuj.cz.....), pak se dá dát externí účetní i vytištěné kopie faktur a ta ať si poradí ;D
Kdysi dávno jsem používal ProFact 4, ale je omezen mám dojem na 10 faktur, pak se vše musí vymazat....

New member

Posts

Joined
Fri Sep 20, 2013 3:55 pm
Location - JM,Brno,Blansko
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests