Post by PetrX » Thu May 28, 2015 2:43 am

Může mi někdo poradit jak vyřešit chybu s neodesíláním notifikačních emailů? V záznamu chyb jsem našel tuto zprávu:

Code: Select all

PHP Warning:  mail() [<a href='function.mail'>function.mail</a>]: SAFE MODE Restriction in effect.  The fifth parameter is disabled in SAFE MODE in /data/www/slavnecaje.cz/www.slavnecaje.cz/system/library/mail.php on line 148
Do daného souboru jsem se podíval a na řádku 148 je použita PHP funkce mail(). V ní je použit i 5. parametr, který (jak jsem někde vyčetl) nelze použít při zapnutém Safe mode. Divné je ovšem to, že do minulého týdne fungovalo vše jak má. Ptal jsem se i u poskytovatele webhostingu a ten odepsal, že safe mod je zapnut odedávna a žádné změny v poslední době neproběhly. Jediné co jsem v minulém týdnu dělal, že jsem zkoušel použít SMTP odesílání, ale po konzultacích a problémech jsem se opět vrátil k metodě Pošta.

Nesetkal jste se nikdo s tímto problémem? Neznáte řešení? Předem děkuji za každou radu

SLAVNÉ ČAJE ČÍNY


New member

Posts

Joined
Mon Jun 07, 2010 8:23 pm

Post by CZechBoY » Thu May 28, 2015 4:23 pm

Mělo by stačit vyprázdnit políčko "Parametry e-mailu" v nastavení Systém->Nastavení->záložka E-mail.

Mass update product descriptions/Hromadná změna popisků zboží


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Mon Mar 19, 2012 1:39 am
Location - Europe, Czech republic; Hradec Králové, Brno
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 82 guests