Post by jakuba » Wed Mar 18, 2015 5:54 am

Čím dál tim více klientů poptává automatizovaný systém na export objednávek do České pošty.

Máte s tím zkušenost? Využíváte to?

Máte tip na modul, který to spolehlivě řeší pro Cpost?

Štítky apod.

Balíkobot se prý dělá, ale bůh ví jak to dopadne.,, používám stabilní 1.5 kterou už mnoho lidí zařízlo.

Active Member

Posts

Joined
Fri Jul 08, 2011 12:51 am
Location - CZ-Prague

Post by PetrX » Thu Mar 26, 2015 2:16 am

Dnes jsem se bavil s obchodní zástupkyní ČP ohledně importu dat do Klientské zóny a následný tisk štítků. Řekla, že je v podstatě jedno jak bude soubor vypadat a v Klientské zóně mi na vyžádání nastaví import dat na míru mému exportu z Opencart pokud bude v CSV.

Pokud mají tví klienti smlouvu s ČP, není problém použít jakýkoliv již hotový modul pro export zásilek. Alespoň tak jsem to pochopil.

SLAVNÉ ČAJE ČÍNY


New member

Posts

Joined
Mon Jun 07, 2010 8:23 pm

Post by richion » Sat Jun 20, 2015 4:42 pm

Dobrý den,
také mě velice zajímá nějaký modul, který exportuje objednávky do csv a přitom má možnosti filtrování podle dopravce a také možnost výběru, která pole chci exportovat a která nikoli.

Na extensions nic takového co splňuje výše uvedené není, našel jsem tam pouze jeden modul viz. http://www.opencart.com/index.php?route ... ort&page=2, který umí filtrovat dle shipping method, ale ten je neskutečně drahej 79 dolarů ma za export csv přijde docela pálka.

Chtěl jsem se jen zeptat, řešil jste tu již někdo? Existuje na to již nějaké hotové řešení?
Děkuji všem..
Richard.

Newbie

Posts

Joined
Sat Jun 20, 2015 4:27 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 163 guests