Post by Dana » Wed Nov 05, 2014 9:16 pm

Zdravím, mám tu takový problém, se kterým si nevím rady.

Některé produkty se nezobrazují ve specifické kategorii a podkategorii. Kategorie je nastavená jako každá jiná. Produkty mají přiřazenou kategorii. Trochu jsem s tím experimentovala a přišla jsem na následující:

(pro přehlednost se jedná o kategorii A a podkategorii AA)

1) přechod na výchozí šablonu nefunguje, problém je stejný
2) produkt se zobrazuje jenom v podkategorii AA, ale už se nezobrazuje v rodičovské kategorii A, i když v backendu mám u produktu přiřazené obě
3) když oddělám podkategorii AA a nechám tam rodičovskou kategorii A z produktu, produkt se v rodičovské kategorii nezobrazí
4) přiřazení produktu do jiné již existující kategorie B (a podkategorie BB) se produkt zobrazí úplně normálně
5) pokud v kategorii A nejsou žádné podkategorie, produkty se zobrazují v kategorii A normálně
6) ne každý produkt v kategorii A a podkategorii AA má tento problém
7) produkty přiřazené do kategorie B a podkategorie BB se zobrazují naprosto všechny
8/ když jsem přidala novou kategorii C a podkategorii CC se stejnými nastaveními jako kategorie B a BB, udělalo to to samé co kategorie A a AA

OC 1.5.6.4, kategorie ani produkty nemají SEO názvy.

Vážně už si nevím rady, za ta léta používání OC jsem se s tímto ještě nesetkala. Předem moc díky za jakékoliv nápady.

User avatar
New member

Posts

Joined
Tue Jun 29, 2010 8:13 pm

Post by hawkey » Wed Nov 05, 2014 9:26 pm

Tohle jsou evidentně nějaké vaše chyby v nastavení nebo instalace nevhodného modulu. Bez přístupu k shopu s tím těžko někdo něco udělá.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by Dana » Wed Nov 05, 2014 9:28 pm

Modul mě taky napadl, ale to by ovlivnil všechny kategorie, ne jenom pár podle mě. Zkusím to povypínat a uvidíme. V podstatě tam mám jenom Českou poštu, Heuréku XML a Fast Checkout na jednu stránku.

Edit: Moduly jsem povypínala, nic se nezměnilo. Byl byste ochotný se do backendu podívat, co mi uniká?

User avatar
New member

Posts

Joined
Tue Jun 29, 2010 8:13 pm

Post by hawkey » Wed Nov 05, 2014 9:51 pm

Ano, pošlete mi přístup na hawkey@netgate.cz

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 74 guests