Post by jarekf » Thu Nov 21, 2013 5:47 pm

DObrý den,

snad jsem hledal dobre a nic nenasel (at neduplikuji dotaz). Instaloval jsem z: http://www.opencartex.com/czech-post-plus pro verzi 1.5.5.1 měl bych dva dotazy:

1) přeprava (zatim nastavena jen jedna a to PPL) se zobrazi POUZE, pokud jsem prihlaseny. Tem co objednavaji jako guset, nikoliv.

2) Pokud vjedu do modulu, dale u radku PPL dam editaci a pokusim se jiz (z davnejsi doby) neco ulozit, tak po zmacknuti se ukaze nasledujici:
(dost si hraju se souborama a je mi jasne, ze jsem odpalil neco, co jsem nemel. Bohuzel nyni uz nevim - asi neco v zonach)

Notice: Error: Unknown column 'shipping_price_inc_tax' in 'field list'
Error No: 1054
UPDATE oc_cp_custom_service SET real_service_id = '1', price = 'a:3:{i:0;a:3:{s:4:\"from\";s:1:\"0\";s:2:\"to\";s:1:\"1\";s:5:\"price\";s:2:\"70\";}i:1;a:3:{s:4:\"from\";s:1:\"1\";s:2:\"to\";s:1:\"2\";s:5:\"price\";s:2:\"80\";}i:2;a:3:{s:4:\"from\";s:1:\"2\";s:2:\"to\";s:2:\"20\";s:5:\"price\";s:3:\"150\";}}', cod_price = 'a:1:{i:0;a:3:{s:4:\"from\";s:1:\"0\";s:2:\"to\";s:5:\"10000\";s:5:\"price\";s:2:\"30\";}}', order_status_id = '1', sort_order = '1', geo_zone_id = '0', customer_group_id = '1', tax_class_id = '11', shipping_price_inc_tax = '0', payment_price_inc_tax = '0' WHERE id = '1' in /home/www/ceskekravaty.cz/www/system/database/mysql.php on line 50

Na URL dam znovu nacist a nasledne se v administraci ukaze:

Notice: Undefined index: shipping_price_inc_tax in /home/www/ceskekravaty.cz/www/admin/controller/shipping/czechpost.php on line 411Notice: Undefined index: payment_price_inc_tax in /home/www/ceskekravaty.cz/www/admin/controller/shipping/czechpost.php on line 419

vsechno nasledne jede tak, jak ma...

Za kazdou radu predem dekuji.

EDIT: vyreseno. kupodivu "stacilo" odinstalovat a znovu nainstalovat modul a vua la... problem vyresen :)

New member

Posts

Joined
Thu Jun 20, 2013 5:51 pm

Post by s.cerny » Tue Nov 04, 2014 6:02 am

Zdravím,
snažím se rozchodit modul České pošty spojený s uloženkou http://www.opencartex.com/opencart-paym ... urekapoint. Mám OpenCart verze 1.5.6.4 a po instalaci (nakopírování do adresářů) mohu nastavit jak poštovní služby, tak i uloženku včetně HeurekaPoint kódu, cen za dopravu i dobírku. Bohužel to funguje jen na půl. Způsob a cena dopravy se na objednávce zobrazí a je možné ji vybrat, nicméně se neobjeví výběr pobočky a u dobírky není cena a také se nezapočítá do objednávky a celkové ceny. Šablohu mám zatím defaultní beze změn. Nevíte někdo kde je problém? Díky.

Newbie

Posts

Joined
Sun Nov 02, 2014 1:53 am

Post by michaljahn » Sun Feb 12, 2017 6:25 am

Ahoj,

nakopíroval jsem vše na FTP, do modulu pro Doprava/CZECH POST se po instalaci nedostanu - "Nemáte povolení navštívit tuto stránku. Obraťte se prosím na svého administrátora." a modul Platby/Czech Post - Cash On Delivery mi po instalaci vypisuje chybu:
//Notice: Indirect modification of overloaded property ControllerPaymentCzechPostCod::$data has no effect in /home/users/trika4fancz/trika.4fan.cz/web/admin/controller/payment/czechpost_cod.php on line 29Notice: ...................... (případně pošlu celou)
Nevíte někdo co s tím? :) Mám jak verzi zdarma, tak placenou Czech Post Extra, co je ta lepší a výše popsaná verze, co jde alespoň nainstalovat.
Druhá Czech Post Plus - verze zdarma, nejde po nakopírování nainstalovat.

Práva ve pro přístup z Admin nastavena obě.

Budu vděčný za jakoukoli pomoc. :)

Michal

Newbie

Posts

Joined
Sun Feb 12, 2017 6:16 am

Post by hawkey » Tue Feb 14, 2017 1:59 am

Nenapsal jste co máte za verzi opencartu, řekl bych nějakou nekompatibilní.
Kdyžtak pište na hawkey@netgate.cz a dáme to dohromady.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests