Post by pEeLL » Tue Feb 02, 2010 6:42 pm

Podla mna to nieje priliz prakticke riesenie. Predpokladam ze nieco taketo http://www.queens.cz/slevy/ radsej filtrovat podla jedneho vyrobcu ako podla viacerych.
jj tohle je trosku extrem a hlavne to tam maji jak od prasat. kdyby ty vyrobce srovnaly do dvou tri sloupcu tak vpohode. ikdyzbys to tady resil pres select tak vyber by byl douhy jak pisnicka. asi bych to resil pres ty chceckboxy stim ze bych je defaulne mel schovane pres javascript pod nejakym hezkym odkazem "vyber vyrobce"
2) U kazde kategorie budou v nabidce filtrace POUZE vyrobci, jejichz produkty se v teto kategorii nachazeji..
Reseni 2) je pro navstevnika eshopu rozhodne pohodlnejsi, ovsem implementace takoveto funkce bude asi o poznani narocnejsi...
implementace je temer stejne slozita

Newbie

Post by Pot'a » Tue Feb 02, 2010 10:07 pm

pEeLL wrote:
Podla mna to nieje priliz prakticke riesenie. Predpokladam ze nieco taketo http://www.queens.cz/slevy/ radsej filtrovat podla jedneho vyrobcu ako podla viacerych.
jj tohle je trosku extrem a hlavne to tam maji jak od prasat. kdyby ty vyrobce srovnaly do dvou tri sloupcu tak vpohode. ikdyzbys to tady resil pres select tak vyber by byl douhy jak pisnicka. asi bych to resil pres ty chceckboxy stim ze bych je defaulne mel schovane pres javascript pod nejakym hezkym odkazem "vyber vyrobce"
Dobrý nápad s tím js, jquery.slidedown() naprosto ideální. Vrhnu se na to co nejdříve.

Čeština (v1.3.x, v1.4.x) | IČ a DIČ zákazníka (v1.3.x, v1.4.x) | XML feed zbozi.cz

Active Member

Location - Prague [CZE]

Post by muflon » Wed Feb 03, 2010 2:11 am

Vie niekto o e-shope kde je tento typ checkboxovej navigacie vyrieseny tak aby bol pouzitelny. Osobne tento typ navigacie nemam vobec v laske. Nevidim logicku vyhodu v tom ze si clovek moze vybrat viac vyrobcov naraz. Ked chcem najst nejaky konkretny produkt tak vzdy hladam po jednotlivych vyrobcoch a nechcem aby sa mi tam miesali dalsi cize oznacim len jedno pole, potom ho musim odznacit a znovu zaznacit dalsieho vyrobcu co je velmi otravne.

New member

Post by Pot'a » Wed Feb 03, 2010 2:44 am

muflon wrote:Vie niekto o e-shope kde je tento typ checkboxovej navigacie vyrieseny tak aby bol pouzitelny. Osobne tento typ navigacie nemam vobec v laske. Nevidim logicku vyhodu v tom ze si clovek moze vybrat viac vyrobcov naraz. Ked chcem najst nejaky konkretny produkt tak vzdy hladam po jednotlivych vyrobcoch a nechcem aby sa mi tam miesali dalsi cize oznacim len jedno pole, potom ho musim odznacit a znovu zaznacit dalsieho vyrobcu co je velmi otravne.
100mega.cz

Čeština (v1.3.x, v1.4.x) | IČ a DIČ zákazníka (v1.3.x, v1.4.x) | XML feed zbozi.cz

Active Member

Location - Prague [CZE]

Post by vojtech25 » Sun Feb 28, 2010 10:48 pm

Ahoj,

rad bych se zeptal Poti, zda li nejak pokrocil ve vytvareni filtrace dle vyrobcu...

Diky za odpoved..

New member

Post by Pot'a » Sun Feb 28, 2010 11:19 pm

vojtech25 wrote:Ahoj,

rad bych se zeptal Poti, zda li nejak pokrocil ve vytvareni filtrace dle vyrobcu...

Diky za odpoved..
Ahoj, mám to téměř hotové. Jsem teď, ale zaneprázdněný s RadiantCMS. Až to bude, tak to tu bude :)

Active Member

Location - Prague [CZE]

Post by vojtech25 » Sun Feb 28, 2010 11:45 pm

Jasny jasny, v pohode, ja byl jen ciste zvedav v jaky je to fazi....

New member

Post by Jendis » Sun Apr 04, 2010 9:28 pm

Ahoj,
možná mám řešení. Podívej se na do sekce Other na Filtr product by category CZ.
Jendis

Newbie

Post by bajola » Sun Jun 26, 2011 7:57 pm

Jak to vypadá tady s tímto rozšířením? Potřebovala bych přímý odkaz, přes vyhledávání jsem to nenašla. Je to smazané?

Newbie

Location - Prerov, Czech Republic