Post by Vasiliki T. » Tue Mar 13, 2018 4:42 pm

Καλημέρα σας, είμαι στην αναζήτηση hosting για υποστήριξη σίγουρα ενός eshop (μπορεί και αργότερα να ανεβάσω ακόμα ένα)! Έχω καταλήξει στα πακέτα από το papaki, από που έχω αγοράσει και το domain μου. Θα ήθελα όμως να με βοηθήσετε στην επιλογή, τι πρέπει να κοιτάξω όσον αφορά τις προδιαγραφές που απαιτεί το opencart; Σας παραθέτω και τα πακέτα hosting με εικόνες.

Attachments

hosting.png

hosting.png (74.89 KiB) Viewed 3958 times

xaraktiristika.png

xaraktiristika.png (71.89 KiB) Viewed 3958 times


New member

Posts

Joined
Mon Mar 12, 2018 5:33 pm

Post by sdsoftware » Fri Jul 06, 2018 6:52 pm

Δεν έίχα ποτέ λογαριασμό στο παπάκι αλλά σίγουρα είναι πολύ οικονομικό. Αν θέλεις δοκίμασε και δες τιμές στην TopHost όπου σε όλα της τα πακέτα σου δίνουν και SSL. Εγω είμαι πολύ ικανοποιημένος. Σημασία έχει όποιο πλάνο φιλοξενίας και να επιλέξεις να υπάρχει δυνατότητα εύκολης επέκτασης. (αν χρεαστείς περισσότερο χώρο ή κίνηση δεδ/νων) καθώς και καλό support. Επίσης λίγο πιό ακριβό αλλά γρήγορο και αξιόπιστο hosting προσφέρει η DNHOST.

Software Support And Development www.sdware.eu
Ccookie Module || Admin Category/Manufactory/Attribute Filter || Admin Customizer || Bank Tranfer Extended
Business Inquiries Here
My extensions Page Here


User avatar
New member

Posts

Joined
Mon May 29, 2017 3:37 pm


Post by sirenaplus » Sat Sep 15, 2018 3:45 pm

Εγώ θα δοκίμαζα και κάτι σε VPS πχ. Scalehosting ή Hetzner. Έχουν πολύ καλύτερα μηχανήματα από της Ελληνικές εταιρείες φιλοξενίας στο 1/3 της τιμής. Έχω ανεβάσει ένα e-shop sirenaplus.gr το οποίο δέχετε χιλιάδες επισκέπτες καθημερινά και όλα λειτουργούν άψογα. Και δεν έχω κανένα πρόβλημα ότι ο server δεν βρίσκετε στην Ελλάδα.

Newbie

Posts

Joined
Sat Sep 15, 2018 3:29 pm

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests