Post by alexharalam12270 » Wed Oct 09, 2013 3:37 am

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται όπως στις σελίδες Description, Review, Specification, Related Products στα προιόντα:
Image
αν γίνεται να προσθέσω μια άλλη σελίδα "Οδηγίες Χρήσης" ώστε να πληκτρολογώ σε κάθε προιόν οδηγίες χρήσεως ή οτιδήποτε άλλο θέλω ΚΑΙ ΟΧΙ στο Description. Υπάρχει κάποιος τρόπος; Αν πάλι είναι πολύ δύσκολο να υλοποιηθεί καλό είναι να γίνει ως extention με ή και χωρίς τιμή ώστε να μπορεί να αξιοποιηθεί από όλους τους χρήστες.

My Profile


New member

Posts

Joined
Sun Jul 14, 2013 3:05 pm
Location - Greece

Post by stv_vl » Fri Oct 11, 2013 9:47 pm

Καλησπέρα

Μπορείς να κοιτάξεις αυτό το extension που έφτιαξα.

Πες μου αν χρειάζεται καμία προσθήκη, αλλά νομίζω οτι κάνει ακριβώς αυτό που ζητάς.

Extensions by stv_vl


User avatar
Newbie

Posts

Joined
Mon Oct 07, 2013 3:48 am

Post by botonakis » Tue Oct 15, 2013 3:49 am

alexharalam12270 wrote:Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται όπως στις σελίδες Description, Review, Specification, Related Products στα προιόντα:
Image
αν γίνεται να προσθέσω μια άλλη σελίδα "Οδηγίες Χρήσης" ώστε να πληκτρολογώ σε κάθε προιόν οδηγίες χρήσεως ή οτιδήποτε άλλο θέλω ΚΑΙ ΟΧΙ στο Description. Υπάρχει κάποιος τρόπος; Αν πάλι είναι πολύ δύσκολο να υλοποιηθεί καλό είναι να γίνει ως extention με ή και χωρίς τιμή ώστε να μπορεί να αξιοποιηθεί από όλους τους χρήστες.
Alex, αυτό που ζητάς μπορεί να σου κάνει δουλειά το extension που σου έστειλε ο χρήστης stv_vi.
Σε κάποια premium templates που κυκλοφορούν υπάρχει η δυνατότητα έτοιμη.

User avatar
Active Member

Posts

Joined
Tue Jan 24, 2012 7:55 pm
Location - Athens, Greece

Post by stv_vl » Thu Oct 17, 2013 6:40 pm

Επειδή απ'όσο γνωρίζω χρειάζεσαι και template, ίσως μια τέτοια ολοκληρωμένη λύση με ένα Premium template να είναι καλύτερη. Κάποια είναι αρκετά παραμετροποιήσιμα για να το φέρεις στα μέτρα του καταστήματός σου.

Extensions by stv_vl


User avatar
Newbie

Posts

Joined
Mon Oct 07, 2013 3:48 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 253 guests