Post by rodolfos » Wed Jun 19, 2013 2:23 am

Θα ήθελα να ευχαριστήσω εσάς που μας βοηθάτε ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΟΣ ώστε να στήσουμε
και εμείς ένα μαγαζάκι για την πλάκα μας η για την δουλεία μας.
Επίσης θέλω να ευχαριστήσω όλους τους προγραματιστές που θα μπορούσαν να μην βοηθάνε καθόλου
και για κάθε δικό μας πρόβλημα να ζητάνε χρήματα.Δεν είμαι προγραμματιστής Δεν έχω ιδέα απο PHP, MYSQL κτλπ κτλπ
και μετά απο λίγο καίρο χάρης στη βοήθεια των παιδίων κατάφερα να στήσω το δικό μου shop που μέχρι στιγμής λειτουργεί χωρίς ουσιαστικα προβλήματα.
Νά στε κάλα
Opencart-Hellas
botonakis
gkasios (και γ@μω τις μοντούλες!)

Θα πρώτεινα να βγάζατε καμία μοντουλίτσα έσεις φτηνή έτσι για να σας στηρίζουμε οικονομικά..
Για τα μάτια ρε παιδί, για το γαμώτο, η βάλτε κανα Donate..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!! ::) ::) ::)

Newbie

Posts

Joined
Thu Apr 05, 2012 6:01 pm

Post by geospath » Wed Jun 19, 2013 2:59 am

Σωστος ο rodolfos!

:dance:

New member

Posts

Joined
Sun Jan 29, 2012 5:46 pm

Post by People's Code » Wed Jun 19, 2013 8:02 pm

Νάσαι καλά φίλε μου, σε μια εποχή που το δωρεάν θεωρείται από πολλούς δεδομένο, είναι ευχάριστο να βλέπεις άτομα που το εκτιμούν και το δείχνουν.

PeoplesCode.com
Επίσημος Αντιπρόσωπος OpenCart | Extensions - Φιλοξενία - Αναβάθμιση - Τεχνική Υποστήριξη OpenCart
Opencart-Hellas.gr - Η Ελληνική κοινότητα του Opencart
Πλήρης Ελληνική μετάφραση OpenCart


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Fri Jul 27, 2012 5:30 am
Location - Hellas

Post by rodolfos » Thu Jun 20, 2013 12:15 am

Αυτοί που δεν το εκτιμούν αγαπητέ ας μπόυν να ρίξουν μια ματιά σε κανα άλλο πχ πρεστα (που καλο είναι αλλα αμα κολησεις καπου αντε γεια περιμενεις μηνες για λυση και αμα..) και τοτε θα καταλαβουν..
Πραγματικα η ελληνικη κοινοτητα εδω ειναι χιλιες φορες καλυτερη απο οπουδηποτε!

Newbie

Posts

Joined
Thu Apr 05, 2012 6:01 pm

Post by gkasios » Thu Jun 20, 2013 12:44 am

Ευχαριστούμε πολύ rodolfos για τα καλά σου λόγια αυτά μας δίνουν την ενέργεια να συνεχίσουμε να βοηθάμε όσους το χρειάζονται και να προσφέρουμε πίσω στην κοινότητα του opencart με όποιον τρόπο μπορούμε. :)

Our Extensions


User avatar
New member

Posts

Joined
Tue Jan 08, 2013 1:57 am


Post by botonakis » Thu Jun 20, 2013 4:22 pm

Να'σαι καλά rodolfos και ελπίζω όπως και οι υπόλοιποι να βοηθάμε καθημερινά όπως μπορούμε, γιατί κάποιες φορές αργούμε να απαντήσουμε (κυρίως εγώ), λόγω άλλων υποχρεώσεων.

Και έχω να προσθέσω και επίσης, ότι δε θα έπρεπε να λέγεται ελληνική κοινότητα opencart εάν δεν βοηθούσαμε ο ένας τον άλλον.

User avatar
Active Member

Posts

Joined
Tue Jan 24, 2012 7:55 pm
Location - Athens, Greece

Post by antstyl » Thu Jun 20, 2013 9:07 pm

Σωστός ο rodolfos..!! Νομίζω μας εκφράζει όλους..
Αν δεν υπήρχε αυτό το forum και κάποια συγκεκριμένα άτομα, όλοι ξέρουμε ποιοι και ήδη αναφέρθηκαν και εγώ προσωπικά θα ήμουν πολύ πίσω!

User avatar
Active Member

Posts

Joined
Mon Nov 12, 2012 5:40 pm

Post by pedtros » Thu Jun 20, 2013 10:35 pm

Συμφωνώ κι εγώ με τον rodolfo και επαυξάνω!!!
Σας ευχαριστούμε ειλικρινά για την πολύ καλή δουλειά που κάνετε παίδες!!!

;)

New member

Posts

Joined
Sat Mar 24, 2012 5:53 am

Post by mikios_69 » Sun Jul 07, 2013 5:33 pm

Και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω τα παιδια που για μια περιοδο μεχρι να στησω το δικο μου site τους ειχα σπασει τα @@!!!! (σορρυ για την εκφραση αλλα κυριολεκτο)
botonakis
Opencart-Hellas
gkasios
THANKS MEN !!!!

New member

Posts

Joined
Sun Jun 24, 2012 2:04 am
Location - Heraklion Creta

Post by eekostas » Sat Aug 17, 2013 3:27 pm

Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω τα παιδιά γιατί όσες φορές έκανα search για κάποιο θέμα που είχα έβρισκα κοινά θέματα στο forum με τις απαντήσεις κυρίως της Opencart-Hellas, του Botonaki και του Gkasios να πρωτοστατούν! Όχι λοιπόν μόνο με απέτρεπαν στο να δημιουργήσω νέο θέμα στο φόρουμ αλλά μου έδιναν άμεσες απαντήσεις. Και φυσικά έχω (έχουμε) αρκετό μέλλον στο να σας 'ενοχλούμε' !

Συνεχίστε λοιπόν έτσι και ίσως κάποια στιγμή μια προγραμματισμένη συνάντηση των μελών του φόρουμ δεν θα ήταν κακή!! :)

New member

Posts

Joined
Sun Jun 02, 2013 11:11 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 99 guests