Post by zrxraver » Mon Nov 30, 2009 6:58 pm

Im almost done building an iDeal lite payment module for the Rabobank and ING bank, is there somebody here who has an iDeal (lite) account with one of this banks so I can test the module ?

Active Member

Posts

Joined
Fri Oct 30, 2009 5:36 am

Post by zrxraver » Mon Dec 07, 2009 9:18 pm

Who wants to testdrive the iDeal (lite), everything is working in the sandbox, so now its time for production testing.

Active Member

Posts

Joined
Fri Oct 30, 2009 5:36 am

Post by jfwinston » Fri Jan 08, 2010 11:32 pm

Hoi zrxraver,

Ik zoek voor opencart de Ideal Lite module en las dat jij bezig was met het ontwikkelen van deze module.

Heb je deze al kunnen testen? Anders zou ik eventueel willen helpen, ik ben al een tijdje opzoek naar deze module. Hij is alleen beschikbaar via Mollie maar daar zit ikzelf niet op te wachten als je begrijpt wat ik bedoel.

Ik hoop dat je deze reply leest!

Groet,

Jeffrey

Newbie

Posts

Joined
Fri Jan 08, 2010 11:24 pm

Post by zrxraver » Fri Jan 08, 2010 11:40 pm

De module is klaar, en op een paar test sites werkt het al.
Ik zal je via pm een link sturen.

Active Member

Posts

Joined
Fri Oct 30, 2009 5:36 am

Post by Epke » Thu Jan 28, 2010 9:47 pm

Hoi,

Hier ook erg veel interesse in de iDeal Lite payment module!

Groet

Newbie

Posts

Joined
Fri Jan 22, 2010 3:59 am

Post by dlaurier » Mon Feb 08, 2010 7:52 pm

Ook ik heb interesse in de iDeal Lite module, wil wel meehelpen met development/bug-fixen en/of testen.

Newbie

Posts

Joined
Fri Feb 05, 2010 8:20 pm

Active Member

Posts

Joined
Fri Oct 30, 2009 5:36 am

Post by Willem1992 » Fri Feb 11, 2011 6:06 pm

Hallo,

Heeft iemand het script nog ik heb namelijk interesse in het script hoor graag snel van jullie.

Groeten,

Willem

Newbie

Posts

Joined
Fri Feb 11, 2011 6:05 pm

Post by Chilion » Thu Dec 08, 2011 9:21 pm

Idem dito! :)

Newbie

Posts

Joined
Thu Dec 08, 2011 6:03 pm

Newbie

Posts

Joined
Mon Dec 12, 2011 3:14 pm

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests