Post by ckati » Fri Jul 12, 2013 2:41 pm

Herkese Merhaba

Her yeni ürün girişi yaptıgımda aşagıdaki hata mesajını alıyorum , fakat geri döndüğümde ürünün girilmiş oldugunu görüyorum , sorun cansıkıyor yardımcı olurmusunuz.

Notice: Undefined index: stock_status_id in /home/pmobilp4/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 121Notice: Undefined index: weight_class_id in /home/pmobilp4/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 121Notice: Undefined index: length_class_id in /home/pmobilp4/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 121Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pmobilp4/public_html/admin/index.php:81) in /home/pmobilp4/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pmobilp4/public_html/admin/index.php:81) in /home/pmobilp4/public_html/system/engine/controller.php on line 29

Newbie

Post by eka7a » Mon Jul 15, 2013 5:39 pm

Yaptığınız değişikleri geri alarak ya da kurduğunuz modül/vqmod varsa devre dışı bırakarak kontrol ediniz.

Active Member

Location - Türkiye

Post by ckati » Tue Jul 16, 2013 5:18 pm

merhaba
ilginiz için teşekkur ederim fakat , vqmod nedir nerden kapatılır bunu bilmiyorum. Diğeri modul kurulumu olarakta bir kurulum yapmadım.

Newbie

Post by mc-2004 » Thu Dec 12, 2013 6:52 am

Sunucunuzda opencart kurulum klasörünü kontrol ediniz. Kurulum klasöründe vqmod isimli bir klasör onun altında da xml klasörü göreceksiniz. Vqmod modülünüzün olup olmadığını bu klasörde görebilirsiniz. Bu klasördeki vqmod_opencart.xml dışındaki xml uzantılı dosyalar modüllerinizdir. Bu dosyaları sırayla silip ekleyerek hatanın düzelip düzelmediğini gözlemleyiniz.
Not: Sildiğiniz dosyanın ne olduğunu bilmiyorsanız silmeden önce yedeklerini alınız.

Nettpazar

Newbie