Post by istyfu » Mon Jul 07, 2014 7:30 pm

Buna,

as avea nevoie de un modul care face calculul final al produsului in functie daca cineva este din tara sau din strainatate, e platitor de TVA sau nu, persoana fizica sau juridica si daca va cumpara doar 1 produs sau mai multe. Toate aceste conditii cumulate sa dea pretul final...
Are cineva un astfel de modul sau poate crea unul pentru mine (contra cost desigur).
Mersi anticipat!

New member

Posts

Joined
Thu Jul 03, 2014 2:47 pm

Post by inactiveaccount9912 » Mon Jul 07, 2014 8:50 pm

Platitor de Tva sau Nu: Configurezi Tva-ul cand cezi taxa sa se aplice doar pe romania
Cantitate: Discount in functie de cantitate, exista deja in opencart.
Persoana fizica sau juridica - diferite grupuri de clienti (poti avea preturi diferite pe grupuri de clienti cu ajutorul specialelor.).
Ideea e ca ce doresti tu exista deja in opencart, trebuie doar configurat corect.

Expert Member

Posts

Joined
Fri May 14, 2010 2:36 am

Post by istyfu » Mon Jul 07, 2014 9:34 pm

florinsith wrote:Platitor de Tva sau Nu: Configurezi Tva-ul cand cezi taxa sa se aplice doar pe romania
Cantitate: Discount in functie de cantitate, exista deja in opencart.
Persoana fizica sau juridica - diferite grupuri de clienti (poti avea preturi diferite pe grupuri de clienti cu ajutorul specialelor.).
Ideea e ca ce doresti tu exista deja in opencart, trebuie doar configurat corect.
Ok, ms pentru ajutor...cred ca voi avea nevoie totusi de ajutor. M-ai putea ajuta cumva, sa zicem prin TeamViewer? Skype sau Yahoo ID ai?

New member

Posts

Joined
Thu Jul 03, 2014 2:47 pm

Post by inactiveaccount9912 » Mon Jul 07, 2014 9:47 pm

ai toate informatiile aici: http://docs.opencart.com/

Expert Member

Posts

Joined
Fri May 14, 2010 2:36 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 182 guests