Search found 67 matches

Search found 67 matches

Re: Magazine romanesti bazate opencart

Buna ziua Stiu ca este offtopic, insa am o intrebare. Stie cineva daca exista un modul care face urmatorul lucru? Daca un client pune in cos un produs de 190 lei, transportul fiind gratuit la comenzile de minim 200 lei, poate sa primeasca o notificare ca daca mai cumpara un produs de 10 lei sa bene...

Jump to post
  • Sun Oct 06, 2019 2:55 am
  • Replies 259
  • Views 114321
Re: Magazine romanesti bazate opencart

www.pc-home.ro - Magazin vanzare pc, laptop, servere si imprimante second hand si refurbished.

Jump to post
  • Tue Apr 17, 2018 5:28 am
  • Replies 259
  • Views 114321
Re: Actualizare curs Bnro cand ai pretul in doua monede opencart 3.0.2.0

hypemedia wrote:
Mon Feb 26, 2018 1:27 am
Opencart trage datele legate de valuta de aici: http://download.finance.yahoo.com/d/quotes.csv
link-ul e mort de ceva timp

Jump to post
  • Thu Mar 01, 2018 4:51 am
  • Replies 4
  • Views 1406
Re: Modul Urgent Cargus

pune install.xml in folderul vqmod-ului si gata.

Jump to post
  • Tue Dec 12, 2017 2:01 am
  • Replies 5
  • Views 1706
Re: Tema porto opencart3.0.2.0

Dezvoltatorul temei ce zice? ;D

Jump to post
  • Tue Dec 05, 2017 7:13 pm
  • Replies 2
  • Views 890
Re: ma ajutati va rog?

Incerci sa uploadezi un fisier prea mare pentru setarile actuale ale upload_max_filesize.
Cauta in panoul de control al hostingului. Poti modifica de acolo upload_max_filesize.

Jump to post
  • Sat Dec 02, 2017 8:39 pm
  • Replies 1
  • Views 685
Re: Modul persoana juridica / persoana fizica

La 2.1.0.2 nu poti face campuri personalizate in functie de grupul de clienti?

Jump to post
  • Fri Nov 24, 2017 6:17 pm
  • Replies 2
  • Views 1111
Re: Problema afisare descriere .

Aia e meta descrierea.
Asa o lungim pana la iarna, trimite-mi datele de login pe PM, daca vrei.

Jump to post
  • Fri May 12, 2017 12:11 am
  • Replies 17
  • Views 2866
Re: Problema afisare descriere .

ti-am trimis mesaj privat.

Jump to post
  • Wed May 10, 2017 4:54 pm
  • Replies 17
  • Views 2866
Re: Problema afisare descriere .

<?php if ($description) { ?>
<div class="category-des"><?php echo $description; ?></div>
<?php } ?>

in

<div class="category-des"><?php echo $description; ?></div>

Jump to post
  • Mon May 08, 2017 9:10 pm
  • Replies 17
  • Views 2866
Re: Problema afisare descriere .

ia legatura cu dezvoltatorul temei hugeshop

Jump to post
  • Thu Apr 27, 2017 7:03 pm
  • Replies 17
  • Views 2866
Re: modul FanCourier

Pune link catre magazin sa vedem ce si cum.

Jump to post
  • Wed Apr 05, 2017 9:22 pm
  • Replies 6
  • Views 1802
Re: modul FanCourier

Dispare dupa ce ti-ai facut cont.

Jump to post
  • Wed Mar 29, 2017 3:11 pm
  • Replies 6
  • Views 1802

Search found 67 matches