Post by Siran » Sun Jul 09, 2017 7:46 pm

Merhaba Arkadaşlar Bir Eklenti Buldum Tüm ürünleri Listeye bilmek için Sonradan Vqmod ile yükledikten Sonra fark ettim ki Bununla header.tpl ye istedigimiz Anasayfa İletişim Ürünler Kurumsal linklerini Ekleye bildigimizi Ve Header.tpl de Hiç Bir şey Değiştirmeyede Gerekli olmadını Gördükten Sonra Sizlerle Paylaşmak istedim izledigim Yolları Sırası ile

https://www.opencart.com/index.php?rout ... load_id=47

Eklentiyi indirdim Vqmod Manager Üzerinden Yükledim (Vqmod Manager Kurulu Bende Sizde Kurarsanız Ftp Üzerinden Değilde Direk olarak Admin Panelinden Düzenleye bilirsiniz)
Daha Sonra Vqmod Üzerinden modulu Düzenle Dedigimde Bu Kodu

Code: Select all

<modification>	
	<version>OpenCart Version 2.2</version>
	<vqmver>2.0.0</vqmver>
	<author>Rupak Nepali</author>
	    <code>List_all_Products</code>
	<file name="catalog/view/theme/*/template/common/header.tpl" error="skip">
		<operation>
			<search position="after"><![CDATA[
				<ul class="nav navbar-nav">
			]]></search>
			<add><![CDATA[
                        <li><a href="index.php?route=product/allproduct">All Producst List</a></li>
			]]></add>
		</operation>
	</file>
</modification>
Bu Şekilde Düzenledim

Code: Select all

<modification>	
	<version>OpenCart Version 2.2</version>
	<vqmver>2.0.0</vqmver>
	<author>Rupak Nepali</author>
	    <code>List_all_Products</code>
	<file name="catalog/view/theme/*/template/common/header.tpl" error="skip">
		<operation>
			<search position="after"><![CDATA[
				<ul class="nav navbar-nav">
			]]></search>
			<add><![CDATA[
						<li><a href="index.php?route=common/home">ANA SAYFA</a></li>
                        <li><a href="index.php?route=information/information&information_id=1">KURUMSAL</a></li>
                        <li><a href="index.php?route=product/allproduct">ÜRÜNLER</a></li>
                        <li><a href="index.php?route=information/information&information_id=5">DESTEK</a></li>
                        <li><a href="index.php?route=information/contact">İLETİŞİM</a></li>
			]]></add>
		</operation>
	</file>
</modification>
Ve Kaydettim

Vqmod manager Kullanmıyorsanız Dosyayı Pc Üzerinde Notpad++ izle düzenleyip Tekrar Atarsanız yine olacaktır sanıyorum Bu Arada Kategorileri üst Bölümde Görünmesini istemiyorsanız Oluşturdugunuz da Üste Gösteri Tıklamayın ben Oluşturduklarımdan Başka Görünmemesi için Tıklamadım Ve istedigim zamanda Ftp e girip header.tpl Düzünlemekten Kurtuldum.. Kolay Gelsin..

Newbie