Post by Keert » Fri Feb 19, 2010 7:43 pm

Ahoj,

prosím Vás existuje pro opencart nějaký modul nebo doplněk, který by dokázal naimportovat XML soubor od dodavatele? Nebo nějaký návod jak to provést? Budu vděčný za každou radu.

Díky.

KEERT

New member

Posts

Joined
Sun Feb 14, 2010 3:57 pm

Post by Pot'a » Fri Feb 19, 2010 7:53 pm

Keert wrote:Ahoj,

prosím Vás existuje pro opencart nějaký modul nebo doplněk, který by dokázal naimportovat XML soubor od dodavatele? Nebo nějaký návod jak to provést? Budu vděčný za každou radu.

Díky.

KEERT
Píšu třídu pro jiného uživatele, která to provede. Když si pár dní počkáš, třeba ji zde zveřejníme.

Podstatné je znát strukturu XML souboru pro import.

Čeština (v1.3.x, v1.4.x) | IČ a DIČ zákazníka (v1.3.x, v1.4.x) | XML feed zbozi.cz


Active Member

Posts

Joined
Tue Sep 01, 2009 1:48 pm
Location - Prague [CZE]

Post by Keert » Sun Feb 21, 2010 9:12 pm

Díky. Bylo by super kdyby byl ten import dostupný ;) Formát nejspíš stejný jako pro zboží.cz. Dodavatel to generuje pro zboží a stejný feed mi nabízí na import do e-shopu. Díky

New member

Posts

Joined
Sun Feb 14, 2010 3:57 pm

Post by ovesnyvk » Wed Mar 31, 2010 3:53 am

Tak jak to vypadá .. jsem další zájemce :) Našel jsem modul pro import,ale ten boužel nefunguje hází to hlašku, že nemám prava a další modul,který importuje ze zencartu,ale zřejmě ne produkty,ktešré potřebuji.

Newbie

Posts

Joined
Tue Mar 30, 2010 1:10 am

Post by Pot'a » Wed Mar 31, 2010 9:34 pm

Je mi líto, nebude.

Už ztrácím sílu něco pro OC dělat. Každý druhý den tu máme novou verzi OC, neexistuje žádný RC a Stable.

Budu zde už jen udržovat publikovaná rozšíření a moduly, nic nového již přidávat nehodlám. Alespoň do té doby, dokud Daniel a ostatní nenajedou na jiný způsob vydávání verzí.

Čeština (v1.3.x, v1.4.x) | IČ a DIČ zákazníka (v1.3.x, v1.4.x) | XML feed zbozi.cz


Active Member

Posts

Joined
Tue Sep 01, 2009 1:48 pm
Location - Prague [CZE]

Post by Keert » Wed Mar 31, 2010 10:06 pm

Poťa: no tak to se ti ani nedivím. Každý týden je nová verze. :) Mělo by se to nějak ustálit. Každopádně je to škoda :/ Myslím že i kdyby byl ten doplňek importu placený, tak by to využilo dost lidí. Já bych byl první ;)

No nic. Každopádně díky za zprávu.

KEERT

New member

Posts

Joined
Sun Feb 14, 2010 3:57 pm

Post by berushka » Thu Apr 01, 2010 3:53 am

Pot'a wrote:Je mi líto, nebude.

Už ztrácím sílu něco pro OC dělat. Každý druhý den tu máme novou verzi OC, neexistuje žádný RC a Stable.
Naprostý souhlas. Ta smršť co proběhla teď v poslední době je zničující.
Hlavně z pohledu změn znamenajících nefunkčnost již existujících modulů.
A popis změn není zrovna moc otevřený (nebo nevím kde hledat).

berushka .::: Hot Wheels Shop


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 03, 2010 5:40 pm
Location - Czech Republic

Post by Pot'a » Thu Apr 01, 2010 1:53 pm

berushka wrote: Naprostý souhlas. Ta smršť co proběhla teď v poslední době je zničující.
Hlavně z pohledu změn znamenajících nefunkčnost již existujících modulů.
A popis změn není zrovna moc otevřený (nebo nevím kde hledat).
Developer SVN
... raději bez komentáře :)

Čeština (v1.3.x, v1.4.x) | IČ a DIČ zákazníka (v1.3.x, v1.4.x) | XML feed zbozi.cz


Active Member

Posts

Joined
Tue Sep 01, 2009 1:48 pm
Location - Prague [CZE]

Post by Keert » Thu May 13, 2010 8:27 pm

Ahoj. Prosím Vás nebyl by někdo ochotný se pustit do toho XML importu? Já nevím jak moc by to bylo náročné, ale jsem za to ochotný i zaplatit. Mám dodavatele, kteří nabízí XML výstup a v něm tisíce položek. Já to musím všechno aktualizovat a plnit ručně a to se prostě nedá. :( Myslím, že do budoucna tohle bude standard.

Nebo nemáte někdo tip na nějaký e-shop, který by tohle uměl? Přímo v adminu to má třeba prestashop ale tam se mi to nikdy nepodařilo převést do CSV :( Většina dodavatelů nabízí import, ale najít e-shop, který to umí zpracovat to je nemožné :/

New member

Posts

Joined
Sun Feb 14, 2010 3:57 pm

Post by berushka » Fri May 14, 2010 12:00 am

Keert wrote:Ahoj. Prosím Vás nebyl by někdo ochotný se pustit do toho XML importu? Já nevím jak moc by to bylo náročné, ale jsem za to ochotný i zaplatit. Mám dodavatele, kteří nabízí XML výstup a v něm tisíce položek. Já to musím všechno aktualizovat a plnit ručně a to se prostě nedá. :( Myslím, že do budoucna tohle bude standard.
A co použít tohle? Nic o tom nevím, jen jsem na to dříve narazil.

berushka .::: Hot Wheels Shop


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 03, 2010 5:40 pm
Location - Czech Republic

Post by Keert » Fri May 14, 2010 2:27 pm

Díky :) Za zkoušku to stojí. Doufám, že to nějak půjde.

New member

Posts

Joined
Sun Feb 14, 2010 3:57 pm

Post by vojtech25 » Wed Jun 16, 2010 12:31 am

Ahoj vsichni,

rad bych se zeptal, zda-li jsou nejake pokroky ohledne tvorby modulu na import XML souboru..
Mel bych o tento modul velky zajem a jsem stejne jako Keert ochoten i zaplatit..

Nasel by se tedy nekdo, kdo by tento modul napsal..???

Diky za odpoved
Hezky den

______________________________________________________
http://www.vojtechzahorsky.com


New member

Posts

Joined
Tue Jan 19, 2010 7:18 pm

Post by formix » Thu Jul 22, 2010 2:53 am

Taky bych tento modul potřeboval, používáme Trell na kasu,sklad atd., generuje xml viz. příloha a nejednoduší způsob jak eshop denně aktualizovat by byl právě modul který načte stavy pro dostupnost, případně změnu ceny. Nic víc vlastně ani aktualizovat nepotřebuji, popisi, kategorie, fotky atd. si klidně změním v backsidu. Rád se složím, případně zaplatím sám.
Používám verzi 1.4.8b

Pokud by měl někdo ze zkušených zájem, poptávám pomoc s nastavením OP, rád bych čtyři eshopy z jednoho backsidu se stejným košíkem, aktivní Seo url, funkční SSL a doladit možnosti platby a dopravy, dohoda jistá

Jo,modul DPD by se také náramě hodil

Newbie

Posts

Joined
Thu Jul 22, 2010 2:35 am

Post by vladis » Tue Jan 17, 2012 5:13 pm

nesluzi na toto nahodou tento modul http://www.opencart.com/index.php?route ... ion_id=913 ?

Taktiez potrebujem spravit import feedu od dodavatela, zrejme bude generovany rovnako ako pre porovnavacie portaly. Dakujem za info.

New member

Posts

Joined
Tue Oct 04, 2011 5:31 am
Location - Slovakia

Post by DEAWid » Tue May 09, 2017 4:05 am


If you need any help with opencart, visit: https://www.opencart-support.com


User avatar
New member

Posts

Joined
Tue Jun 21, 2011 2:05 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests