Post by omegasportz » Mon Sep 07, 2015 2:39 am

Здравейте група :) Имам един въпрос който може би от доста времен е мога да го разреша ... какво ли не опитах и не знам какво да правя. Има 1 сайтче до скоро писах за него ,който стартира от скоро ( още се разработва) за продажби на хранителни стоки т.н , сайта решавам да го подкарам на 2.х OpenCart , слагам му Journal темата всичко ок до тук , може би имам 1 др проблем бях го описал с product снимката при хрома ,но сега излезе по-сериозният проблем свързан с контакт формата.... При настройките ми на сайта съм си въвел емайла на който да се изпращат всички запитвания т.н , но когато човек си влезе и иска да пита нещо то изобщо не изпраща емайлите ( не се получават на емайла ) Ето ви настройките ако може по тях да видите нещо и да помогнете ,ще съм много благодарен . Благодаря предварително.

web : http://www.myfoodshop.co.uk
email : myfoodshop@outlook.com

Attachments

Заснемане2.JPG

Снимка 2 - Заснемане2.JPG (55.12 KiB) Viewed 1432 times

Заснемане.JPG

Снимка 1 - Заснемане.JPG (21.06 KiB) Viewed 1432 times


Newbie

Posts

Joined
Sat Sep 05, 2015 12:09 pm

Post by agatha65 » Mon Sep 07, 2015 4:24 am

Пробва ли без Mail Parameters.
Обикновено работи без това.
Какво има в ерор лога?
Пробвай и с друг и-мейл, например gmail.

Suppliers Module - XML, CSV, XLS Product Feed Import and Update
Rich Snippets | Facebook Open Graph Meta Tags | WebP Images
Image


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Fri Mar 16, 2012 10:18 am
Location - Canada, QC

Post by omegasportz » Mon Sep 07, 2015 4:42 am

agatha65 wrote:Пробва ли без Mail Parameters.
Обикновено работи без това.
Какво има в ерор лога?
Пробвай и с друг и-мейл, например gmail.
Error log :
2015-09-05 9:19:15 - PHP Warning: fsockopen(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/metam251/public_html/myfoodshop/system/library/mail.php on line 170
2015-09-05 9:19:15 - PHP Warning: fsockopen(): unable to connect to :25 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /home/metam251/public_html/myfoodshop/system/library/mail.php on line 170
2015-09-05 9:19:15 - PHP Notice: Error: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (0) in /home/metam251/public_html/myfoodshop/system/library/mail.php on line 173

Пробвам като сложа друг емайл - моят личен махам параметрите от Mail иии запазвам , отново влизам в контакта ,пускам и нищо ...

Newbie

Posts

Joined
Sat Sep 05, 2015 12:09 pm

Post by agatha65 » Mon Sep 07, 2015 11:19 pm

Тези грешки са свързани с позването на SMTP за мейла. Не трябва да се появяват когато е зададен Mail.
С коя версия на опенкарт си - има много промени в мейла между 2.0.2 и 2.0.3?
Праща ли имайл при регистрация или поръчка?
Явно ще трябва да се порови в кода.

Suppliers Module - XML, CSV, XLS Product Feed Import and Update
Rich Snippets | Facebook Open Graph Meta Tags | WebP Images
Image


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Fri Mar 16, 2012 10:18 am
Location - Canada, QC
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests