Post by Foggy » Mon Oct 31, 2011 5:13 pm

Ahoj, chtel bych se zeptat, jeslti vite o nejakych limitech, nejspíse v podobe maximalniho poctu produktu, fotek, informaci pro hladky beh opencartu. Osobne mam zatim shopy s max cca 5 tis. polozkami a vse bezi na normalnim hostingu v pohode. Jen obcas dele trva nacteni a ulozeni produktu (starsi verze OC , kde se pregenerovaji seo url adresy) mozna taky problem pri exportu xml feedu ci excel souboru (prekroceni doby behu skriptu).

Jeden zakanik mi poptava shop s radove 50 tis. polozkami. Nevite jaky to bude mit vliv na katalog, administrovani?? Potrebuji aby bezproblemove fungoval i import/export dat. Vyresi to nejaky lepsi server?

Newbie

Posts

Joined
Wed May 18, 2011 4:02 am

Post by hawkey » Tue Nov 01, 2011 3:11 am

50 tisíc položek by měl zvládnout. Lepší server určitě pomůže, ale taky jsou v Opencartu rezervy, některé procesy se dají zoptimalizovat, někde přidat klíče, atd. Ale nebál bych se toho.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe

Post by Foggy » Wed Nov 02, 2011 7:15 am

diky, mas nejake typy na konfiguraci serveru pro opencart? nebo nejaky lepsi overeny hosting, virtualni server, atp. neco co nestoji tisice mesicne.

Newbie

Posts

Joined
Wed May 18, 2011 4:02 am

Post by hawkey » Thu Nov 03, 2011 7:35 am

Nemám žádný přesný recept na konfiguraci :) Dost paměti, slušný procesor a rychlý disk funguje vždycky :)

Já dělám všechno na virtuálních serverech na vas-hosting.cz a jsem spokojen.

Visit OpencartEx - Opencart extensions
Opencart rady a návody česky | Podpora Opencart


Active Member

Posts

Joined
Sun Apr 25, 2010 12:10 am
Location - Olomouc, Czech Republic, Europe
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests