Post by Keert » Sat Feb 27, 2010 6:45 pm

Ahoj,

prosím nevíte někdo jak upravit objednávkový formulář tak, aby bylo poštovní číslo (PSČ) povinné? Další úpravu bych viděl v odstranění políčka Fax (pokud by to bylo možné).

A poslední věc. Nainstaloval jsem si modul, který doplní IČO a DIČ. Ale zde bych chtěl provést následující úpravu. Ve formuláři posunout políčko společnost až dolů nad ICO a DIC. Je možné někde změnit řazení těch polí??

Díky za případnou pomoc

New member

Posts

Joined
Sun Feb 14, 2010 3:57 pm

Post by Registrátor » Sat Feb 27, 2010 6:58 pm

Keert wrote:Ahoj,

prosím nevíte někdo jak upravit objednávkový formulář tak, aby bylo poštovní číslo (PSČ) povinné? Další úpravu bych viděl v odstranění políčka Fax (pokud by to bylo možné).

A poslední věc. Nainstaloval jsem si modul, který doplní IČO a DIČ. Ale zde bych chtěl provést následující úpravu. Ve formuláři posunout políčko společnost až dolů nad ICO a DIC. Je možné někde změnit řazení těch polí??

Díky za případnou pomoc
Ahoj,

je potřeba upravit soubor create.

Newbie

Posts

Joined
Sat Nov 07, 2009 7:49 am

Post by Keert » Sat Feb 27, 2010 9:11 pm

Díky za pomoc. Už to mám. :)

New member

Posts

Joined
Sun Feb 14, 2010 3:57 pm

Post by Keert » Sat Feb 27, 2010 9:29 pm

Přece jen ještě jeden dotaz :) Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, tak to dám sem. Chtěl bych změnit vzhled odkazu a to tak, že z něj odeberu to podtržené písmo a podržené bude až po najetí myši. Jenže hledám to ve stylesheet.css ale nemůžu to objevit ??? Nevíte pod jakým stylem je tohle uložené? :/ Díky za pomoc.

New member

Posts

Joined
Sun Feb 14, 2010 3:57 pm

Post by Pot'a » Sat Feb 27, 2010 11:06 pm

Keert wrote:Přece jen ještě jeden dotaz :) Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, tak to dám sem. Chtěl bych změnit vzhled odkazu a to tak, že z něj odeberu to podtržené písmo a podržené bude až po najetí myši. Jenže hledám to ve stylesheet.css ale nemůžu to objevit ??? Nevíte pod jakým stylem je tohle uložené? :/ Díky za pomoc.
- stylesheet.css, upravit a, a:hover na:

Code: Select all

a, a:visited {
	color: #1B57A3;
	text-decoration: none;
	cursor: pointer;
}
a:hover {
	text-decoration: underline;
}

Čeština (v1.3.x, v1.4.x) | IČ a DIČ zákazníka (v1.3.x, v1.4.x) | XML feed zbozi.cz


Active Member

Posts

Joined
Tue Sep 01, 2009 1:48 pm
Location - Prague [CZE]

Post by Keert » Sun Feb 28, 2010 4:21 am

Ahoj. Narazil jsem na další problém. Odstranil jsem to pole na zadávání faxu a adresu2 v souboru create.php. To je v pořádku. Ale nejspíš to má nějakou vazbu ještě jinam. Díky této úpravě nastala následující chyba. Když vytvářím nový účet (uživatelská registrace) tak po stisknutí tlačítko pro dokončení registrace (pokračovat) vyskočí následující chybová hláška:

Code: Select all

Notice: Undefined index: fax in /var/www/web5/biosady.cz/demo.biosady.cz/catalog/model/account/customer.php  on line 4Notice: Undefined index: address_2 in /var/www/web5/biosady.cz/demo.biosady.cz/catalog/model/account/customer.php  on line 10Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/web5/biosady.cz/demo.biosady.cz/index.php:67) in /var/www/web5/biosady.cz/demo.biosady.cz/system/engine/controller.php  on line 22
Bude tedy nutné nějak editovat ještě soubor customer.php? Nebo co to znamená?

Díky za jakoukoliv radu.

New member

Posts

Joined
Sun Feb 14, 2010 3:57 pm

Post by Pot'a » Sun Feb 28, 2010 4:33 pm

Budeš muset upravit všechny soubory jako vidíš v mém rozšíření pro IČ a DIČ kromě lokalizace. Já pole přidával, ty je odebíráš.

Když použiješ moje soubory budeš to mít jednodušší. Stačí v každém souboru hledat komentáře:
"// Company ID" a nad ním vždy najdeš "fax" a "address_2".

Čeština (v1.3.x, v1.4.x) | IČ a DIČ zákazníka (v1.3.x, v1.4.x) | XML feed zbozi.cz


Active Member

Posts

Joined
Tue Sep 01, 2009 1:48 pm
Location - Prague [CZE]
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 123 guests