Post by woznyak » Tue Jun 02, 2009 12:08 am

Доброго дня/ночі!
Поділіться будь-ласка ідеями стосовно реалізації механізму імпорту-експорту
OpenCart <=> 1С:Предприятие (ТиС).
Чи правильно буде писати та читати прямо з 1С в MySQL без сторонніх модулів імпорту/експорту.
Дякую.

Newbie

Posts

Joined
Mon Jun 01, 2009 5:14 am

Post by woznyak » Wed Jun 03, 2009 1:32 am

А навколо тиша ...
На рахунок сабжу є певні просування, але цікава думка і можливо допомога хоча б порадою...

Newbie

Posts

Joined
Mon Jun 01, 2009 5:14 am

Post by new2 » Fri Jun 05, 2009 10:51 pm

Приветствуем на форуме, связь с 1С предприятием работает без проблемно через механизм импорта/экспорта файлов. Конечно более интересный вариант читать БД 1С в он лайне

Newbie

Posts

Joined
Wed Mar 18, 2009 3:23 pm


Post by woznyak » Wed Jul 08, 2009 2:50 am

Добрий день!
А чи може хтось поділитися думками про власну історію успіху при використанні OpenCart.
Мене більш за все цікавить, яка перед Вами ~ ставилась задача і на скільки успішно Ви її вирішили використовуючи OpenCart та первинні дані з 1С:Предприятие. Чи потрібно було Вам наприклад використовувати різні категорії цін для різних груп клієнтів?
Постановка товару на приход, формування цін, вивантаження цін у OpenCart та набрані замовлення клієнтами (щоб не було конфлікту із зміною цін під час набору клієнтом замовлення) - періодичність цін.
Комплекти товарів та послуги ...

Мною наприклад на даному етапі виконано механізм експорту та поновлення всієї бази товарів з 1С в MySQL (в мене їх ~ 13 000). При цьому чи то є обмеження на довжину назви товару / категорії - чи що ... в деяких місцях товар розміщується поверху правого блоку, в деяких місцях під час зображення груп товарів - зустрічаються пробіли.

Приклад http://oc.rw.rv.ua.
Чекаю на корисні поради та розповіді.

З найкращими побажаннями,
Возняк Петро

Newbie

Posts

Joined
Mon Jun 01, 2009 5:14 am

Post by woznyak » Tue Aug 25, 2009 9:31 pm

Дуже просив Даніеля зробити українську мову, яку я випадково втулив у російську перекинути як окрему мовну контрибуцію ...
напевно я не досить чітко висловлювався на англ. мові ...
а може така політика - поправити того що розмістив ...
ну ніяк ...

Newbie

Posts

Joined
Mon Jun 01, 2009 5:14 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests