Post by bisera12 » Mon Nov 09, 2015 5:57 pm

Здравейте, имам един въпрос, само не ми се смейте.... много :o
От пет години имам онлайн-магазини в Etsy, Amazon и някои български сайтове. Искам да инсталирам платформата Opencart 2.0, защото има желаещи да качвам продукти в магазини на други хора. Въпросът ми е: веднъж инсталирана платформата Opencart, може ли да се ползва многократно - в смисъл за качване на продукти в различни магазини или за всеки магазин трябва нова инсталация, още повече че за българската версия се заплаща.Четох доста, но не намерих отговор на този въпрос. Дано, да съм задала ясно въпроса си! :bash:
Поздрави
Бисера

Newbie

Posts

Joined
Mon Nov 09, 2015 5:40 pm

Post by agatha65 » Tue Nov 10, 2015 3:36 pm

Здравей,
Мисля че не си разбрала добре за какво се ползва Опенкарт.
Тази платформа служи за създаване на сайт, който де е онлайн магазин. Не може с нея да се качват продукти в други магазини. Веднъж инсталирана платформата(трябват ти име на домейна и хостинг) създава онлайн магазин и в него могат да се добавят продукти за продажба. Не може да се свързва с други магазини и да добавя в тях продукти. Всъщност може, но това е висш пилотаж и не е за начинаещи. Самата платформа е безплатна и евентуално се докупуват допълнения или се ползват безплатни ако има такива. Българският превод е допълнение и за различните версии има и платени и безплатни преводи.
Ако решиш да направиш онлайн магазин можеш да ползваш опенкарт, но трябва да имаш минимални познания и желание да се учиш. Другия вариант е да ти го направят и да го администрираш, но пак иска доста учене.
За повече информация и отговори на въпросите ти посети този форум, почети и виж какво има като информация и задавай конкретни въпроси
Онлайн Бизнес, Интернет Реклама, Оптимизация на Сайтове за Търсачки - Предприемач.ком

Suppliers Module - XML, CSV, XLS Product Feed Import and Update
Rich Snippets | Facebook Open Graph Meta Tags | WebP Images
Image


User avatar
Active Member

Posts

Joined
Fri Mar 16, 2012 10:18 am
Location - Canada, QC

Post by bisera12 » Tue Nov 10, 2015 4:55 pm

Много благодаря за отговора и за отделеното време!

Newbie

Posts

Joined
Mon Nov 09, 2015 5:40 pm

Post by xseon » Fri Dec 04, 2015 4:32 pm

Казаното от agatha не е съвсем вярно, защото Opencart поддържа управление на продукти директно в Амазон и Ибей. Т.е. в администрацията на opencart магазина има интеграция с тези портали и наличните продукти могат да се публикуват и управляват и в тези портали.

Deeper and Better Category Module
Mass Product Price Change


User avatar
New member

Posts

Joined
Thu Dec 01, 2011 3:04 pm
Location - Bulgaria
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 144 guests