Post by lz1nud » Fri Feb 20, 2015 12:22 am

на тази страница ти излиза една грешка:

http://lirashop.net/index.php?route=product/special

Sky-Mag Bulgaria


Active Member

Posts

Joined
Thu Feb 13, 2014 5:35 am
Location - Bulgaria

Post by Karata » Fri Feb 20, 2015 10:53 pm

Онлайн книжарница "Библиофилия":

http://bibliophilia.eu/

Всякакви съвети и препоръки са добре дошли.

Newbie

Posts

Joined
Mon Sep 15, 2014 1:52 am

Post by OilGroup » Sat May 30, 2015 5:13 pm

Здравейте!
Представям и нашия магазин за моторни масла: oilgroupbg.com
Темата е - OpenShop
Поздрави!

Newbie

Posts

Joined
Sat May 23, 2015 9:31 pm
Location - Sofia, Bulgaria

Post by mesm » Wed Jul 01, 2015 4:07 pm

Хайде и от мен...

http://free.bg-art.in

п.п. Още работя върху него, но основната визия, вече е налице.

Newbie

Posts

Joined
Wed Jul 01, 2015 4:02 pm

Post by maximoda » Mon Jul 27, 2015 5:57 am

http://maxi-moda.com/ Ето го и моят-приемам критики и всякакви препоръки!

Newbie

Posts

Joined
Thu Jul 23, 2015 6:04 am

Post by ivongeorgieva » Wed Oct 14, 2015 3:24 pm

Здравейте,

Ето ги и моите 2 магазина:

http://perfumxx.com - PerfumXX
http://getbijou.com - GetBijou

Правени са с Journal Theme версия 1, а вече Journal има и верия 2 която е доста сериозна и малко по трудна за настройване според мен. Магазините са на Опенкарт версия 1.5

Newbie

Posts

Joined
Wed Oct 14, 2015 3:21 pm

Post by luxwebdesign » Mon Oct 19, 2015 8:09 pm

Ето и моето творение !!!
http://www.xn--90acshr5a.net/pepina/bg

Newbie

Posts

Joined
Sun Nov 16, 2014 9:03 am

Post by mikobg » Mon Dec 14, 2015 12:02 am


Newbie

Posts

Joined
Sun Dec 13, 2015 11:56 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests