Post by toheb » Wed Apr 24, 2013 3:52 pm

Здравейте.Не съм много наясно с направата на такъв сайт.Четох доста,но смятам че не ми е по силите за да се захвана сам да го направя,затова ще се радвам ако някой може да помогне срещу заплащане разбира се.А сега по темата.Нямам още закупен хостинг и домейн.В магазина ще се продават детски дрехи.За сега съм избрал този темплейт http://themeforest.net/item/thingsforcu ... te/4057428 искам някой да ми го направи на български и да добави категории които аз искам.Също така контрол панела да е на български ,ако има възможност да се добави лайв чат,както и линк към фейсбук.И ако има възможност да се смени логото на темплейта.Много ще се радвам ако някои може да го направи.Благодаря преварително

Newbie

Post by agatha65 » Sat Apr 27, 2013 3:42 am

Аз мога да го направя, не е нещо сложно и за чат има готови модули, а Фейсбук си е в темата.Но тази тема използва шрифт, който не поддържа кирилца.А без него и вида на страницата няма да е така стилово издържан.

Print Version for Product Page and Product Compare Page | Rich Snippets | Facebook Open Graph Meta Tags | Information pages in top menu | Multi-Language Banners, Sliders and Carousels
Image

Active Member

Location - Canada, QC