Post by erhansimavi » Fri Jun 29, 2012 11:15 pm

Selamlar, opencart ile yeni sitemi kurmak istiyordum, Temmuzun 11inden Agustosun 1ine kadar Istanbuldayim. Eger opencart'in icini disini biliyorsaniz ve Istanbuldaysaniz, zamaninizda var ise, heralde en az 2-3 gun is vermeye hazirim. bana erhansimavi@gmail.com adresine email atabilirsiniz, oradan fiyatta anlasabiliriz (beles is aramiyorum, iyi para verebilirim, ama su opencart'i iyi bilen biri lazim, yapacak cok is var, benim teknik kapasitem fazla yok ama kullanilabirligi modife etmem lazim.
ilgilenen varsa lutfen bana email atin, saygilar
Erhan

Newbie

Post by tukrok » Sat Jun 30, 2012 7:50 am

Merhaba,

Ne gibi modifiyeler yaptırmak istediğinizi de belirtirseniz, potansiyel developerlar daha rahat yardımcı olabilirler sanırım. Çünkü Opencart gerçekten çok geniş bir sistem.

Kolay gelsin.

Newbie

Post by renksis » Fri Nov 23, 2012 4:51 am

potansiyel birileri göremedim valla arıyoruz bizde..

ajax. javascript ,php bilen arkadaslar yazarsa memnun oluruz

teşekkürler iyi çalışmalar.

New member

Post by Baylas » Wed Nov 28, 2012 4:13 pm

Opencart'ı düzenleyip kendi e-ticaret yazılımınız gibi satmayı düşünmüyorsanız yardımcı olabilirim.

Image
Web Tasarım ve Programlama
http://www.baylas.com

New member

Location - Turkey

Post by faruknl » Wed Feb 18, 2015 1:27 am

Merhaba beyler,

Opencart konusunda benimde bu isi iyi bilen bir arkadasa ihtiyacim var. Kendime hobby olarak bir webshop sitesi acmayi dusunuyorum ven bu konuda opencart sistemini kullanmayi dusunuyorum. Yapilmasi gereken duzenlemeler fazla zaman almayan genel ihtiyac zaruriyeti olan eklentilerden olusuyor.
Bu konuda gercekten yeterli tecrubesi olar arkadaslar benimle iletisime gecerlerse verilen emegin karsiligini vermek sarti ile bu siteyi tasarim yaptirmak istiyorum.

Faruk

Newbie