Post by and1 » Tue Jun 18, 2013 4:57 pm

Sziasztok,

nem hasznaltam meg opencart-ot, de mas e-commerce megoldast sem, de front-end developer vagyok.

A lenyeg, hogy egy ehhez hasonlo webshop funkcionalitassal kellene kiegesziteni a mar meglevo, ehhez hasonlo szerkesztot:
http://n-e-r-v-o-u-s.com/cellCycle/

Tehat 1 db termek van, viszont ez konfiguralhato, megpedig ugy hogy van 4 parameter, amelyikbol nemelyik "quantitative" vagyis az ar ugy szamolodna, hogy pl:
- az elso parameter megadja az alaparat (van nehany kivalaszthato erteke)
- a masodik parameter egysegara X, es a user valaszthatja ki, hogy milyen erteke legyen ennek a parameternek (viszont ennek vegtelen lehetosege van, barmit beirhat a user, tort szamot is)
- stb
Tehat ahogy a linkelt oldalon is latszik, a csuszkakkal valtozik az ar.

Ennyi kellene, meg az, hogy lehessen kosarba tenni, regisztralni, paypal-lal es credit kartyaval fizetni.

A kerdesem:
- erre jo-e az opencart? Mi a kulonbseg pl wordpress pluginek (e-commerce, woocommerce), vagy zen cart, es ez kozott ?
- ezt mennyi ido alatt lehetne megtanulnia egy eddig meg webshoppal semmit nem foglalkozott fejlesztonek?
- mennyi ido alatt csinalna ezt meg egy profi?
- aki tud, arajanlatot is mondhatna erre, mert szivesen tovabbadnam a feladatot (en a szerkesztot csinaltam ami nagyjabol mar kesz van)

koszi

Newbie

Posts

Joined
Tue Jun 18, 2013 4:48 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 124 guests