Post by velicucristian » Tue May 08, 2018 6:28 pm

Salutare,

Administrez mai multe magazine online bazate pe OpenCart.

Intrebarea este urmatoarea. Voi ce stiti despre ultima prostie nascocita de UE adica despre GDPR ?

Ce modificari trebuie sa aducem site-urilor si ce ar trebuii sa facem ?

Astept cu interes raspunsurile voastre :-) Poate ne documentam impreuna si rezolvam si problema asta !


Posts

Joined
Mon Oct 19, 2015 6:05 pm

Post by medvi » Wed May 09, 2018 1:50 am

Din pacate forumul Opencart Romania este "mort", majoritatea dezvoltatorilor ne-am retras saturandu-ne de frumoasa lozinca romaneasca "dau o bere" la solutiile oferite intr-un fel - gratuit. Asa ca nici dvs nu o sa primiti un raspuns "gratuit" atata timp cat administrati afaceri ce va aduc venituri cu care ati putea plati o consultanta sau un sfat in domeniu.
Succes

Image
If you have any questions or want solutions to your problems, please email: support@medvicompany.ro


Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 04, 2015 12:29 am
Location - Bucuresti

Post by m1t » Fri Jun 29, 2018 8:55 am

consultanta ptr. ce ??? se rezolva cu un modul de gen https://www.opencart.com/index.php?rout ... earch=GDPR
nu costa nici o avere, asta daca vrei sa faci treaba automat , in caz ca ai un site mic poti baga un text pe site prin care anunti ca cine vrea datele trebuie sa dea un email la ex adresa si i procesezi tu manual cererea

ps. ptr.medvi , inteleg rolul unui forum de genu asta la un produs opensource ca un loc in care utilizatori se ajuta intre ei benevol nu un loc de racolat clienti

Image

[/highlight]


m1t
New member

Posts

Joined
Sun Nov 14, 2010 7:18 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests