Post by pCpaLex » Wed Mar 29, 2017 3:47 pm

Buna ziua ,

Testez o tema noua opencart ( HugeShop ) si am intampinat o problema . In pagina de produse cand dau "urmatoarea pagina" nu imi afiseaza nimic , decat scris... care este problema ?

Link: http://climapro.ro/ocart2/Mitsubishi-Electric

Image:

Image 1
Image 2

Active Member

Posts

Joined
Wed Sep 17, 2014 4:53 pm

Post by medvi » Thu Mar 30, 2017 2:18 am

Sincer ... sunteti atat de penibil cu intrebarile dvs incat cred ca nici nu va dati seama de asta. Poate daca v-ati cauta ceva de lucru ati avea mai putin timp sa umpleti paginile forumului cu lucruri inutile. Eu zic sa abandonati ideea de a va configura singur un magazin online. Se vede clar ca sunteti complet depasit de situatie.

Image
If you have any questions or want solutions to your problems, please email: support@medvicompany.ro


Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 04, 2015 12:29 am
Location - Bucuresti

Post by pCpaLex » Thu Mar 30, 2017 2:47 pm

medvi wrote:
Thu Mar 30, 2017 2:18 am
Sincer ... sunteti atat de penibil cu intrebarile dvs incat cred ca nici nu va dati seama de asta. Poate daca v-ati cauta ceva de lucru ati avea mai putin timp sa umpleti paginile forumului cu lucruri inutile. Eu zic sa abandonati ideea de a va configura singur un magazin online. Se vede clar ca sunteti complet depasit de situatie.
Apreciez raspunsul tau , rau , bun cum a venit , chiar ma ajutat , am rezolvat problema .

Multumesc.

Active Member

Posts

Joined
Wed Sep 17, 2014 4:53 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 96 guests