Post by dan74mm » Thu Mar 02, 2017 6:11 am

Stie cineva ce se intampla cu site-ul opencart.com? Pentru ca, nu ma mai pot autentifica in cont, imi cere un cod PIN, cod PIN pe care nu l-am setat niciodata si pe care nici nu-l stiu. Am trimis deja celor de la OpenCart.com nu stiu cate mesaje prin email, de la pagina de contact, insa nici un raspuns!? Am citit de asemenea pe forum, ca nu sunt singurul in aceasta situatie, foarte multi utilizatori se plang de faptul ca nu se pot autentifica in contul lor de pe OpenCart.com, din cauza aceluiasi nejorocit de cod PIN. Stie cineva care este rezolvarea? Este inadmisibil ca la o problema de acest gen si mai ales dupa ce am cumparat o galeata de module, sa nu-mi mai pot accesa contul!

New member

Posts

Joined
Sat Oct 22, 2011 11:08 am

Post by inactiveaccount9912 » Tue Mar 07, 2017 12:15 am

Stiu ca atunci cand au fost introduse pinurile am fost obligati sa setam pin, mai mult de atat...

Expert Member

Posts

Joined
Fri May 14, 2010 2:36 am

Post by sistemesolare » Fri Feb 10, 2023 3:13 am

Salut !
Aceeasi problema o am si eu cu acel cod PIN. Nu stiu de unde ar trebui sa il iau. In momentul in care mi-am creeat cont nu mi-a cerut nr. de telefon, unde probabil ar fi trebuit sa il primesc codul PIN. Am scris mai multe mesaje la support insa nu am primit niciun raspuns.
Din pacate nici pe acest forum nu dezbate nimeni aceasta problema.

Newbie

Posts

Joined
Thu Feb 09, 2023 11:30 pm

Post by xxvirusxx » Sun Feb 12, 2023 4:51 pm

Cand cere codul PIN este si optiune de resetare.

Upgrade Service | OC 2.3.0.2 PHP 8 | My Custom OC 3.0.3.8 | Buy me a beer


User avatar
Expert Member

Posts

Joined
Tue Jul 17, 2012 10:35 pm
Location - România
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 101 guests