Post by Bijouxmag » Wed Nov 23, 2016 11:48 pm

As putea oare sa modific cosul standard sa fie doar imaginea cosului si cand apesi pe ea sa fie un drop fall (cum e de exemplu la emag)?
Acelasi lucru as vrea sa il fac si pentru bara de cautare.

Ceva cam ca in aceasta tema: http://preview.themeforest.net/item/gos ... 1479849902
Last edited by Bijouxmag on Thu Nov 24, 2016 2:33 am, edited 2 times in total.

New member

Posts

Joined
Wed Nov 23, 2016 3:40 am

Post by opencartromania » Thu Nov 24, 2016 1:55 am

Salutare!

Si cine va opreste? sa nu faceti ?

Postati apoi un link sa vedem ce ati reusit!

Succes!

User avatar
Active Member

Posts

Joined
Wed Sep 25, 2013 9:26 pm


Post by Bijouxmag » Thu Nov 24, 2016 2:26 am

opencartromania wrote:Salutare!

Si cine va opreste? sa nu faceti ?

Postati apoi un link sa vedem ce ati reusit!

Succes!
Pai ma opreste faptul ca nu stiu cum sa transform bara de cautare si cosul in simple butoane cu dropfall.
Cautam la dumnevoastra o solutie sau o explicatie

New member

Posts

Joined
Wed Nov 23, 2016 3:40 am

Post by medvi » Thu Nov 24, 2016 7:18 am

La cate intrebari puneti, ma mir ca reusiti sa intrati in admin. Nu este mai simplu sa cautati pe internet sau prin forum, este posibil sa gasiti raspunsurile ce va intereseaza.

Image
If you have any questions or want solutions to your problems, please email: support@medvicompany.ro


Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 04, 2015 12:29 am
Location - Bucuresti

Post by Bijouxmag » Fri Nov 25, 2016 2:18 am

Va multumesc pentru atentie si imi cer scuze daca cele 3 intrebari ale mele v-au deranjat atat de mult!
Tocmai de asta am intrebat, pentru ca eu nu am gasit un tutotial de genul pe forum (probabil nu am stiut cum sa intreb), ma gandesc ca asta e si rolul forumului.
Nu sunt expert in opencart ca dumnevoastra si vreau sa invat. Imi cer scuze inca odata daca v-am deranjat

New member

Posts

Joined
Wed Nov 23, 2016 3:40 am

Post by medvi » Sun Nov 27, 2016 7:50 am

Bijouxmag wrote:Va multumesc pentru atentie si imi cer scuze daca cele 3 intrebari ale mele v-au deranjat atat de mult!
Tocmai de asta am intrebat, pentru ca eu nu am gasit un tutotial de genul pe forum (probabil nu am stiut cum sa intreb), ma gandesc ca asta e si rolul forumului.
Nu sunt expert in opencart ca dumnevoastra si vreau sa invat. Imi cer scuze inca odata daca v-am deranjat
Nu este vorba despre faptul ca dvs vreti sa invatati opencart, foarte bine, puneti intrebari despre functionare, setari, extensii, etc. Pentru un utilizator de opencart intrebarile trebuiesc rezumate la ceea ce se poate face fara cunostinte de programare adica la ceea ce face panoul de administrare. Dvs insa intrebati despre modificari de structura. Vedeti vreo diferenta intre cuvantul dezvoltator si utilizator. Unde va plasati dupa parerea dvs cu unele dintre intrebari?

Image
If you have any questions or want solutions to your problems, please email: support@medvicompany.ro


Active Member

Posts

Joined
Wed Mar 04, 2015 12:29 am
Location - Bucuresti
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 161 guests