Post by rapolas » Wed Sep 19, 2012 6:07 pm

Sveiki,

ieškau žmogaus, kuris pagal pavyzdį (dizainas + pagrindinis funkcionalumas) suprogramuotų el. parduotuvę. Etalonas: http://www.poketo.com - padarytas kombinuojant OpenCart ir Wordpress.

Reikalavimai svetainei:
1. Minimalus dizainas - galima pasiūlyti ir kitą OpenCart šabloną. Minimalaus dizaino pavyzdžiai: minimal-music.myshopify.com ar minimal-fashion.myshopify.com
2. Pagrindinis funkcionalumas - pagal pirmą pavyzdį. Nebūtinas blog'o integravimas ir paieškų, filtravimo ir pan. patobulinimai. Atkreipkite dėmesį, kad reikalingas prekės susiejimas su gamintoju (pavyzdyje - su autorium).

Laukčiau pasiūlymų dėl įgyvendinimo formato ir kainos. Prašau prieš rašant atidžiau panaršyti aukščiau minėtą pavyzdį.

Dėkui.

Newbie

Posts

Joined
Mon Aug 13, 2012 5:43 pm

Post by ItBrolis » Tue Jan 07, 2014 1:23 am

Sveiki,

Ar vis dar ieškote programuotojo? Būtų labai malonu pakalbėti apie Jums tinkamą IT sprendimą. Kol kas kiek supratau iš aprašymo, verslo startui reikalingas minimalus puslapis kuris galėtų pratestuoti verslo koncepciją. Labai norėčiau plačiau pakalbėti sužinoti apie jūsų norimą rezultatą ir manau rastume bendrą tiek kainos tiek funkcionalumo susitarimą.

Trumpai apie mane:
Dirbu labai atsakingai visiems savo klientams padedu kiek galiu verslo klausimais. 2 metus vysčiau projektus per tą laiką susirinkau nemažai patirties tiek marketinge tiek verslo vystyme. Metus dirbau tarpinėje grandyje tarp užsakovo ir programuotojų todėl puikiai žinau kaip jiems sunkiai sekasi bendrauti :) Šiuo metu esu Freelancer programuotojas moku php html css JS.


Gal galite atsiųsti savo kontaktus ar telefono numerį ir aptartume visas detales plačiau?

Mano portfolio bei kontaktai:
www.itbrolis.lt

Newbie

Posts

Joined
Tue Jan 07, 2014 1:12 am
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests