Post by simasj » Wed May 16, 2012 8:40 pm

Sveiki,

Kadangi lietuviška forumo šaka gana tuščia, visiškai neaišku ar čia daug lietuvių, tad pamėginsiu įlieti šiek tiek gaivaus vėjo su savo pora klausimų:

Gal yra kokių kitų populiarių forumų apie šį el. parduotuvės varikliuką? Gal galite rekomenduoti kitų gerų forumų apie el. komerciją?

Esu tik pradedantis, noriu susikurti eshop tad vienas iš pirmųjų pasirinkimų yra opencart. Gal kas yra jį naudojęs daugiau ir gali paraįyti, kaip pas šį eshop'ą reikalai intergracija (mokėjimai.lt, bankai, kiti atsiskaitymo būdai)?

Iš anksto dėkoju,
Simas.

User avatar
Newbie

Posts

Joined
Wed May 16, 2012 8:29 pm

Post by Vytenis » Wed May 30, 2012 7:40 pm

Gal tiesiog nėra poreikio bendraut lietuviškai ;) Yra tų lietuvių, buvo net į IRC keli kažkada atklydę. Palaikymas geras mokėjimo mechanizmų, pats asmeniškai mokėjimai.lt nenaudoju (dėl drakoniškų jų sąlygų)

New member

Posts

Joined
Mon Aug 01, 2011 1:33 am

Post by simasj » Wed May 30, 2012 7:51 pm

O ką naudoji vietoj mokejimai.lt? Kas duoda geresnes sąlygas?

User avatar
Newbie

Posts

Joined
Wed May 16, 2012 8:29 pm

Post by absurda5 » Thu Jun 21, 2012 1:30 am

sveiki:) malonu, kad yra lietuvių.

Newbie

Posts

Joined
Wed Feb 22, 2012 9:03 pm

Post by Vytenis » Wed Jun 27, 2012 8:13 pm

Paypal`as, tiesioginiai pavedimai, banklink`ą po biškį savo daromės :)

New member

Posts

Joined
Mon Aug 01, 2011 1:33 am

Post by qrmizz » Sun Aug 12, 2012 7:51 am

gal yra žmonių, kurie norėtų pirkti modulius susimetus?:)
arba gal kas nors turite kokių ir norite parduoti?:)

Newbie

Posts

Joined
Sun Aug 12, 2012 7:50 am

Post by gedamin » Tue Aug 21, 2012 6:10 pm

Sveiki,

Turiu tokį filtrą http://www.opencart.com/index.php?route ... on_id=5497

Gal kam reikia?

Gal kas turi moduli slideshow, kuriame daugiau funkcijų nei default?

Newbie

Posts

Joined
Tue Aug 07, 2012 5:06 am

Post by Vytenis » Tue Oct 02, 2012 8:01 pm

Suprantu, kad norite sutaupyti, bet gal nors ne forume viešai derinkit tokius reikalus. Be to norėtumėt, kad jūsų projektus kas susimetę perpirkinėtų?:)

New member

Posts

Joined
Mon Aug 01, 2011 1:33 am

Post by wilsons » Tue Jan 29, 2013 7:03 pm

turiu daug moduliu gal kas apsikeist nori ? parasykit i svara24h@gmail.com !

Newbie

Posts

Joined
Sun Dec 02, 2012 8:34 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest