Post by beetelpl » Tue Oct 23, 2012 7:21 pm

Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów

Mam następujący problem z sklepem mianowicie po zainstalowaniu dodatku do sklepu o nazwie eCOM umożliwiającego podglad zamówien na tel z androidem znikła mi możliwość zmiany uprawnień w grupach urzytkowników i w tej chwili mimo tego ze mam status administrator mam ograniczone uprawnienia, nie moge zrobić ani przywrócić kopii zapasowej ani dokonac zadnych zmian w bazie danych za po moca opencart.

Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć gdzie z bazie danych w phpMyAdmin odnaleść rekord z informacjami o uprawnieniach i jak je edytować tak zebym mógł przywrócić orginalne ustawienia administratora

Skrypt z dodatkiem odinstalowałem ale szkody jakie najprawdopodobniej on wykonał nie moge usunąc.
Bardzo prosze o pomoc.

Newbie

Posts

Joined
Tue Oct 23, 2012 7:14 pm

Post by chingashgook » Tue Aug 06, 2013 4:17 pm

Przyłączam się do tematu, w sklepie mam tylko jednego użytkownika z prawami dostępu ograniczonymi do profilu demonstracyjnego. Jak przywrócić pełne prawa administratora ? Nie przyjmuję żadnych propozycji komercyjnych.

Newbie

Posts

Joined
Tue Aug 06, 2013 3:55 pm

Post by eline » Thu Sep 19, 2013 5:39 pm

w bazie danych w tabelu USER dla odpowiedniego uzytkownika nalezy group_id okreslic jako = 1

Polskie forum OpenCart: http://forum.opencart.com/viewforum.php?f=164


New member

Posts

Joined
Tue Oct 06, 2009 10:52 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests