Post by azuki » Wed Aug 01, 2012 7:36 pm

witam korzystam z OpenCart do dodawania produktow na strone obecnie juz mam 6tys. zdjec strasznie sie wolno laduje.
Pytanie do was , bo jestem lajikiem w takich sprawach czy istnieje mozliwosc przeniesienia tych plikow do podkatalogow bez pojedynczej edycji kazdego produktu ?
w tej chwili wyglada to tak
-> Images -> i tu znajduja sie te zdjecia.
wiem ze problem jest tego typu gdybym miala podfoldery a folder image mial by tylko wglad do podfolderow a nie do samych miniatur sadze ze by wszystko plynniej chodzilo.

Prosze o pomoc jesli jest taka mozliwosc !? :) Dziekuje
ps. a bedzie kolejne 10 tys. :/

User avatar
Newbie

Posts

Joined
Wed Aug 01, 2012 7:35 pm

Post by eline » Fri Aug 10, 2012 1:50 am

Rozumiem ze powoli laduje ci katalog ze zdjeciami w adminie?
Na to niestety nie ma rozwiazania jak wrzuciles 6000 plikow w jeden folder ...
jedyne rozwiazanie to zautomatyzowanie tego procesu i uzycie np id kategorii jako katalogow, wtedy z automatu mozesz dodac tego typu informacje do sciezki zdjecia.

Polskie forum OpenCart: http://forum.opencart.com/viewforum.php?f=164


New member

Posts

Joined
Tue Oct 06, 2009 10:52 pm

Post by azuki » Wed Aug 15, 2012 10:10 pm

RozwiazaLAM ten problem troche z innej strony. Tak wiem ze dodanie takiej ilosci do glownego katalogu nie bylo madrym posunieciem lecz nie przewidzielismy tego wczesniej. No ale problem rozwiazany ... bynajmniej narazie...
Skopiowalam wszystkie zdjecia z glownego katalogu na dysk twardy , i tym samym odciazylam serwer od nie potrzebnego wczytywania sie zdjec. Wrzuce reszte produktow juz do poszczegolnych podkatalogow a reszte zmienie gdy bede miala czas :)
pozdrawiam.

User avatar
Newbie

Posts

Joined
Wed Aug 01, 2012 7:35 pm

Post by eline » Mon Aug 20, 2012 12:53 am

Hmm - to miałaś 6000 zdjęć z których nie korzystałaś ... ;) Przegranie tych zdjęć na lokalny dysk to doskonałe rozwiązanie ;)

Polskie forum OpenCart: http://forum.opencart.com/viewforum.php?f=164


New member

Posts

Joined
Tue Oct 06, 2009 10:52 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests