Post by admix » Thu Jul 04, 2013 5:20 am

Po tygodniowej sprzedaży moje konto zostało zablokowane a próba wyjaśnienia sytuacji okazała się bezskuteczna.

W odpowiedzi którą otrzymałem od osoby podpisującej się jako Daniel Kerr dowiedziałem się iż moje konto zostało zablokowane, ponieważ developer udostępniający AJAX Pagination and Filters stwierdził że sprzedaje jego moduł, gdyż mój działa podobnie i zawiera tylko kilka ulepszeń.

Natomiast mój moduł AJAX Pagination, Sorting & Filters był zdecydowanie bardziej rozbudowany i zgodny ze wszystkimi wersjami OpenCart w przeciwieństwie do konkurencyjnego, ale wygląda na to że administracji to nie przeszkodziło w zablokowaniu mi konta łącznie z "zabraniem" wcześniej zarobionych pieniędzy ze sprzedaży.

Czy to co zrobiłem było złamaniem zasad serwisu ? Wygląda na to że nie - wystarczy wpisać w wyszukiwarce np. "file manager" aby znaleźć co najmniej kilka osób, które sprzedają moduły chociażby w oparciu o elFinder "robiące" dokładnie to samo. Dlaczego więc moje konto zostało zablokowane, a inni użytkownicy mogą handlować bez przeszkód ? Tego niestety się już nie dowiedziałem, pomimo przesłania plików źródłowych, aby pokazać że jest to moja implementacja i moduł, który udostępniłem sam wykonałem.

Wygląda na to że administracja zamiast wyjaśnić nieporozumienie wolała zabrać mi wcześniej zarobione pieniądze bo po co ma tracić czas, skoro za chwile pewnie znajdą się następni, których będzie można równie łatwo zablokować bez możliwości wyjaśnienia...

Newbie

Posts

Joined
Tue Jun 25, 2013 6:47 pm
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests