Post by siskobn » Sat Feb 12, 2011 5:09 pm

pre neki dan uradio sam u opencartu prodavnicu,nov sam u ovome,medjutim ispalo je ok,problem mi sad stvara sto stranicu google i pretrazivaci ne vise,znaci ono najgore optimizacija,u opcijama imam za svaki artikal da stavim meta keywords,seo keywords,da ugljucim google site map i sl,medjutim i dalje ne vide

imam u generalnim podesavanjima Use SEO URL's:
To use SEO URL's apache module mod-rewrite must be installed and you need to rename the htaccess.txt to .htaccess.

medjutim ne znam imal svrhe to napraviti,

iskreno treba mi pomoc oko optimizacijse i sl,

da li neko moze pomoci,
hvala

Newbie

Posts

Joined
Sat Feb 12, 2011 5:04 pm

Post by Vladimir » Thu Sep 01, 2011 11:28 pm

Probaj da prijavis sajt na google i ostale pretrazivace.
Inace Open Cart optimizacija sajta je prilicno dobra.

Newbie

Posts

Joined
Wed Aug 31, 2011 11:52 pm

Post by trongroup » Fri Sep 02, 2011 7:55 am

Kao prvo: Da li je aktivan rewrite moda zavisi od odabranog hosting provajdera i on je najverovatnije uključen.
Kao drugo: Open Cart-ov meta tag i keywords je u potpunosti funkcionalan no tu postoji jedno ali....
I to ali, se zasniva na vrlo jasnoj konstataciji da bi robot pretraživači uopšte došli do ključnih reči-pojmova
moraš svoj domen i registrovati-prijaviti (submitovati) kod njih.
Po prijavi tvoga web-a na pretraživač ili pretraživače njihovi roboti tek tada će pristupiti tvom domenu.
Znači registruj svoj e-Shop kod odabranih pretraživača za koje smatraš da će doprineti boljoj vidljivosti tvoga weba.
Samo rangiranje tvoje web stranice zavisi od dobro osmišljenih ključnih reči - pojmova i njihovom upotrebom u
tekstu ili slikama samih web stranica.
Unosom meta keywords, seo keywords u Open Cart-u oslobođen si samo unosa ključnih reči u php kodu strana (bolje
reći u slogovima MySQL baze).

http://shop.trongroup.in OpenCart moduli, teme i rešenja - Ključ u ruke
Korisnička podrška za Vaša pitanja: http://www.tron.net.in/


User avatar
New member

Posts

Joined
Sun Jun 05, 2011 4:13 pm

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests