Post by DarthVader11 » Wed Apr 17, 2013 2:24 am

Pozdrav svima,

Znaci problem je sledeci, defaultni logo onaj na kome pise Opencart nece da nestane sa servera i uvek se pojavljuje u zaglavlju fakture ili porudžbenice, kako god.

U mailu pogleda source i vidim da sliku vuce iz admin/image/data/logo.png. Kada obrisem tu sliku isto mi salje, cak i kad obrisem tu sliku i okacim svoju neku drugu, server je u stvari ne obrise i opet mi prikazuje istu sliku.

Sta moze da bude problem, sve sam pokusao sto su pisali na forumu?

Pozdrav

Newbie

Posts

Joined
Wed Apr 17, 2013 2:19 am

Post by Ljubo » Tue Apr 23, 2013 5:16 am

pretpostavljam da je u pitanju bila samo cash memorija u pitanju, odnosno da je trebalo da sacekas malo i bilo bi ok.
Ako ne, definitivno ces resiti problem tako sto ces svoj logo snimiti pod istim imenom i ekstenzijom kao default.
Opet ce morati da sacekas da server kesira tvoju sliku i pocne nju da prikazuje...

Active Member

Posts

Joined
Mon Jan 31, 2011 10:07 pm
Location - Serbia

Post by STN » Wed Jul 02, 2014 8:55 am

Imao sam isti problem i ja zamjenom default logo

također mijenja keš i osvježavajuće činilo da pomogne. Također je potrebno za uređivanje datoteke sistema mail ako želite da vaš prilagođeni logotip da pokaže i trebao bi biti u iste veličine kao i stara

Nadam se da ovo pomaže
DarthVader11 wrote:Pozdrav svima,

Znaci problem je sledeci, defaultni logo onaj na kome pise Opencart nece da nestane sa servera i uvek se pojavljuje u zaglavlju fakture ili porudžbenice, kako god.

U mailu pogleda source i vidim da sliku vuce iz admin/deviatted/data/logo.png. Kada obrisem tu sliku isto mi salje, cak i kad obrisem tu sliku i okacim svoju neku drugu, server je u stvari ne obrise i opet mi prikazuje istu sliku.

Sta moze da bude problem, sve sam pokusao sto su pisali na forumu?

Pozdrav
Last edited by STN on Mon Apr 18, 2016 10:49 pm, edited 1 time in total.

STN
New member

Posts

Joined
Fri Jul 01, 2011 6:45 am


Post by trongroup » Tue Sep 02, 2014 9:24 pm

Ovaj nedostatak povlači se u OpenCart-u od verzije 1.5.1.x, te dimenzije logoa ne utiču na nastalu grešku.
Da bih ti dao tačna uputstva šta treba da se uradi na relaciji:

admin/view/template/sale/
u
order_invoice.tpl

neophodno je da navedeš verziju OC koju koristiš.

http://shop.trongroup.in OpenCart moduli, teme i rešenja - Ključ u ruke
Korisnička podrška za Vaša pitanja: http://www.tron.net.in/


User avatar
New member

Posts

Joined
Sun Jun 05, 2011 4:13 pm

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests